چندتن از آشوب‌گران فتنه‌گر شامگاه دوشنبه یازدهم دی‌ماه با حمله به بقاع متبرکه استان مازندران، امامزاده سیدگل‌عمو و سیده سکینه روستای ایوک، امامزاده سیدمحمد(ع) روستای‌کتی‌لته و امامزاده سید عبدالله(ع) روستای کشکا را به آتش کشیدند.

به گزارش خبرگزاری فارس ، آستانه مبارکه سه امامزاده در شهرستان‌های سوادکوه شمالی و قائم‌شهر شب گذشته در حمله‌ عده‌ای از اخلال‌گران و اغتشاش‌گران به آتش کشیده شده است.

اخلال‌گران به نظم  و امنیت عمومی با یورش به این اماکن مقدسه قرآن‌ها، ادعیه‌ها  و کتاب‌های دینی موجود در این امامزادگان را به آتش کشیدند.

در این یورش  سه آستان مقدس امامزادگان سیدگل‌عمو و سیده سکینه روستای ایوک، امامزاده سیدمحمد(ع) روستای‌کتی‌لته در شهرستان سوادکوه شمالی و امامزاده سید عبدالله(ع) روستای کشکا در شهرستان قائم‌شهر به آتش کشیده شده است.

اقتصاد بهانه‌ای برای شکست‌خوردگان از ایران

هتک حرمت به مقدسات و اعتقادات در قائم‎شهر/ معاندین چهره‎ واقعی خود را نشان دادند

 هتک حرمت و توهین به مقدسات با آتش زدن امام‌زادگان در شهرستان قائم‎شهر، پس از جدا شدن مردم از تجمع‌کنندگان چهره واقعی آشوب‌گران و معاندین برای همگان نمایان شد.

به گزارش قائم آنلاین، این روزها خبرهای ناخوشایندی از قائم‎شهر به گوش می‌رسد که زیبنده نام این شهر نیست و مردم نیز با حضور پرشور خود در سالروز گرامیداشت یوم الله ۹ دی این تجمعات را محکوم کردند.

مردم ولایتمدار شهرستان قائم‌شهر اگرچه از وضعیت اقتصادی و معیشتی کنونی کشور رضایت ندارند و به‌دنبال رسیدگی مسئولان کشور به این روند نامناسب اقتصادی هستند اما راه خود را از آشوبگران جدا کردند.

در روز جمعه ۸ دی ماه با فراخوان در شبکه‌های اجتماعی برخی از منتقدین به عملکرد اقتصادی حاکم کشور به صورت محدود در قائم‌شهر تجمع کردند و بعد مدت کوتاهی محل را ترک کردند.

در روز شنبه ۹ دی ماه نیز بازهم توسط فراخوان در شبکه‌های اجتماعی تعداد اندکی از افراد که برخی از آ‌ن‎ها نیز غیربومی بودند بعد از راهپیمایی مردم در گرامیداشت ۹ دی برای اعلام اعتراض خود در پارک ولیعصر(عج) این شهر تجمع کردند که آن هم با دخالت پلیس و فهمیدن غیرقانونی بودن تجمع مردم صحنه را ترک کردند.

و اما بعد از ۹ دی فراخوان‌های متعددی برای همشهریان قائم‌شهری در شبکه‌های اجتماعی زده شد که مردم قائم‌شهر با بصیرت بالای خود در این فراخوانی‌ها که توسط دشمنان نظام انجام می‌شد شرکت نکردند و راه خود را از آشوبگران جدا کردند و علی‌رغم نارضایتی از وضعیت اقتصادی به‌دنبال آرامش و حفظ امنیت کشور هستند.

در این میان افراد سودجو و ضد انقلاب که به‌دنبال چیز دیگری هستند و می‌خواهند امنیت و آرامش این شهر را برهم بزنند، وقتی با بصیرت بالای شهروندان قائم‌شهر روبه رو شدند و مردم راهشان را از آنها جدا کردند، به‌دنبال تخریب و ایجاد ترس بین مردم رفتند و با هتک حرمت و توهین به مقدسات، چهره واقعی خود را نمایان کردند.

این افراد با آتش زدن و تخریب اماکن عمومی و مذهبی و هتک حرمت به امام‌زادگان در شهرستان قائم‌شهر به‌دنبال مقاصد دیگری هستند که خواسته آحاد مردم دستگیری و برخورد شدید با این افراد است که با عملکردشان به دین و مذهب توهین می‌کنند.

با دستگیری برخی از افراد توسط دستگاه‌های امنیتی به ارتباط آنان با شبکه‎های معاند و ضدنظام و همچنین افراد غیربومی که برای ایجاد آشوب به قائم‌شهر سفر کرده‎اند، پی بردند که باز هم نشان از این است که گرگ در لباس میش رفته و مشکلات معیشتی و اقتصادی بهانه‌ای شده تا آنها دشمنی خود با ایران را نشان دهند و به‌دنبال اهداف خود باشند و مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند.

شب گذشته در شهرستان قائم‌شهر به سه امام‌زاده هتک حرمت و با آتش کشیدن این اماکن مذهبی و مقدس به اعتقادات مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان توهین کردند که باید پاسخ قاطعی از خود مردم بخورند و مردم ایران باز هم با بصیرت بالای خود پایبندی به نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب بزرگ کشور را به همگان نشان دهند.

این اقدامات برای مردم ایران آشناست و ملت ایران در سال ۸۸ نیز این نوع اقدامات را توسط معاندین نظام مشاهده کردند و پایبندی به انقلاب را در همان سال به همگان نشان دادند و با حضور خود در ۹دی ۸۸ پاسخی قاطعانه به آن‌ها دادند، اما باز هم آن‌ها در لباس میش رفتند و به اصطلاح دلسوز مردم شدند.

افرادی چون مریم رجوی، دونالد ترامپ، بنی صدر و افراد دیگری که پرونده‌شان کاملا برای مردم مشخص است و توهین‌های مختلفی به مردم ایران می‌کردند الان دایه مهربان‎تر از مادر شدند که خوشبختانه ملت با بصیرت بازهم پایبندی خود به نظام را نشان دادند و معترضین وضعیت اقتصادی راه خود را از آشوب‌گران جدا کردند و به‌صورت قانونی به‌دنبال محقق شدن خواسته خود هستند.