به مناسبت فرا رسیدن لیالی قدر پاکسازی و شستشوی خیابان ها و اماکن مذهبی در منطقه یک شهرداری اجرا گردید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، در آستانه فرا رسیدن لیالی قدر شهرداری منطقه یک ساری طرح شهر پاک در ماه پاکی ها را اجرا کرد.

 در این طرح  که مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت امیرمومنان علی (ع) برگزار شد ،خیابان امام زاده عباس(ع) وکوی طالقانی اول و اماکن مذهبی منطقه توسط کارکنان خدمات شهری شهرداری منطقه  یک پاکسازی و شستشو گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مصطفی بصیرت شهردار منطقه  در خصوص اجرای طرح شهر پاک در ماه پاکی ها گفت: با توجه به اینکه مساجد و تکایا به عنوان محورهای اصلی و عبادی در ماه مبارک رمضان محسوب می‌شوند به همین منظوراجرای طرح شهرپاک در ماه پاکی ها در دستور کار واحد خدمات شهری این شهرداری قرار گرفت.

وی افزود: علاوه بر پاکسازی معابر منتهی به مساجد و تکایا شامل (رفت و روب ، جمع آوری نخاله و زباله ، تخلیه وشست و شوی مخازن ، شستشوی خیابان و جداول و شستشوی و پاکسازی سردرب و المان های نصب شده)، با همکاری واحد زیباسازی تاکید بر فضا سازی و نصب المان و نصب ریسه های پرچمی در خصوص شهادت مولای متقیان علی(ع) در سطح منطقه را در دستور کار واحد زیباسازی قرار داد.

بصیرت در پایان اذعان داشت: در شب‌های قدر نیروهای خدماتی و انواع ماشین آلات سبک و سنگین به منظور خدمت‌رسانی ویژه به شب زنده داران فعالیت می‌کنند.