محمد اسلامی در هفتمین روز از ایام‌الله دهه فجر برای افتتاح چند پروژه صنعتی و همچنین مراسم آغاز احداث اسکله پشتیبانی پرورش ماهی در قفس به شهرستان جویبار سفر کرد.

وی ابتدا با حضور در منزل شهید کمال‌الدین بهبودی با پدر و مادر این شهید دیدار کرد. پس‌ازآن با حضور در مجتمع یاقوت نمایشگاه توانمندی‌های زنان شهرستان جویبار را افتتاح و از آن بازدید کرد.

سپس با حضور در منزل جانباز ۳۷ درصد و مدافع حرم اهل‌بیت(ع) سید جلال ابراهیمی با او دیدار و از زحمات مدافعان حرم را که به ندای رهبر لبیک گفتن تقدیر و تشکر کرد.

شرکت آب آفرین سبز روناک که تولیدکننده انواع لوله‌های آب‌رسانی و گازرسانی است و با هزینه ۲۷ میلیارد ریال به با حضور استاندار مازندران بهره‌برداری رسیده است.این واحد ظرفیت تولید ۳ هزار و ۴۰۰ تن انواع لوله آب و گاز را دارد.

همچنین تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی جویبار بااعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و پایش حجم ورودی ۳۰۰ مترمکعب با حضور محمد اسلامی به بهره‌برداری رسید.

مراسم کلنگ زنی اسکله پشتیبانی از پرورش ماهیان در قفس با حضور استاندار مازندران و معاون سازمان شیلات ایران در جویبار برگزار شد. گفتنی است با به بهره‌برداری رسیدن این طرح برای بیش از ۵ هزار نفر زمینه اشتغال‌زایی را فراهم خواهد شد که قرار است این پروژه به مدت ۳۰ ماه توسط شرکت مشیران به پایان برسد.ظرفیت کل مزارع پرورش ماهی در فاز اول ۹ هزار تن و در افق طرح به ۲۰ هزار تن در سال است.

در پایان این سفر استاندار مازندران از بیمارستان شهید فکوری جویبار بازدید کرد.