با حضور استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان از قهرمانان مازندرانی پاراالمپیک ریو ۲۰۱۶ کاروان شهدای منا تقدیر بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران : صبح امروز پنجشنبه ۳۱ خرداد ۹۷ طی مراسمی با حضور مهندس اسلامی استاندار ، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان ، دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی از قهرمانان مدال آوران پاراالمپیک ۲۰۱۶ تجلیل به عمل آورد .
در این مراسم استاندار مازندران ضمن خیر مقدم از دیدار با ورزشکاران پاراالمپیک ابراز خوشحالی کردند و گفتند : با توجه به مشکل جسمی این ورزشکاران ، افتخارآفرینی شان در رقابتهای بین المللی و پاراالمپیکی باعث مسرت و خوشحالی است .
ایشان در ادامه گفتند : با توجه به موانع موجود برای این دسته از ورزشکاران در جهت تمرین و حضور در مسابقات سعی می کنیم با هماهنگی مدیرکل ورزش و جوانان استان با ایجاد بستر مناسب زمینه رشد و شکوفایی را فراهم آورده تا باعث پیشرفت این عزیزان در رقابتهای پاراالمپیک باشیم .
وی گفت : با توجه به مشکلاتشان تلاش می شود طبق آئین نامه و بخشنامه عمل کنیم تا بحث حمایتی فضای لازم را برای این ورزشکاران ایجاد کنیم ، نباید قولی داده شود که قابلیت اجرا نداشته باشد که این باعث افول و تضعیف روحیه می گردد .
در ادامه مراسم حسین زادگان ضمن قدردانی از نگاه ویژه استاندار به ورزشکاران مازنی ، نقش آنان را در افتخارآفرینی ورزش کشور برجسته خواند و افزود: ورزشکاران مازندرانی در آوردگاههای بین المللی همیشه نقش برجسته ای داشتند .
ایشلن گفتند : همانگونه که در کشتی ، تکواندو ، وزنه برداری و ورزشهای دیگر مدال آور هستیم در فوتبال هم در جام جهانی نقش ویژه ای را فوتبالیستهای مازندرانی ایجاد کردند .
مدیر دستگاه ورزش استان از برگزاری جلسات متعدد برای حضور پر قدرت ورزشکاران مازندرانی در مسابقات آسیایی جاکارتا گفت و خاطر نشان کرد : با هماهنگی کمیته ملی المپیک ستاد جارکارتا تشکیل شد و تلاش می شود با نگرش مناسب تصمیمات لازم برای حضور پر قدرت ورزشکاران در این مسابقات ایجاد شود .
در پایان مراسم از مرتضی مهرزاد ، مجید لشگری ، رمضان صالحی ( مدال آوران والیبال نشسته ایران ) محمد خراط ، لطف ا… جنگجو ( مدال آور فوتبال هفت نفره ) عالیه محمودی ( مدال آور تیراندازی ) توسط استاندار ، مدیرکل ورزش و جوانان و مدیرکل بهزستی مازندران مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند .