مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار مرکز استان و کارکنان این سازمان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، مهدی عبوری شهردار ساری در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان عمران  با قدردانی از زحمات ‍‍پنج ساله سید کمال آقامیری گفت: خانواده آقامیری که از خانواده شهدا نیز هستند با خدمات وسوابقی که در بخشهای مختلف داشته اند دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده اند .

وی با اشاره به فعالیت های سازمان عمران شهرداری ساری در دوران مدیریت آقامیری افزود: در پنج سال اخیر خدمات این سازمان کم نظیر بوده است و این حاصل همدلی و همکاری کارکنان این مجموعه و مدیریت جهادی سید کمال آقامیری می باشد.

عبوری با بیان اینکه این تغییر مدیریتی حاصل یک سال تفکر بوده است، ادامه داد: با توجه به سابقه درخشان سید کمال آقامیری در لایه های مختلف مدیریتی وی به سمت شهردار منطقه دو منصوب گردید تا از توانمندی ایشان در این قسمت استفاده گردد.

شهردار ساری استفاده از امکانات، افزایش ماشین آلات و جذب اعتبارات در دوران مدیریتی آقامیری در سازمان عمران را کم نظیر دانست و تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی و مدیریت جهادی در سازمان عمران پروژه های مختلفی در سطح شهر اجرایی گردید و از آثار این فعالیت ها ایجاد اشتغال برای جوانان بوده است.

عبوری ادامه داد : سازمان عمران شعار کار ،تلاش ، پیگیری را سرلوحه اقدامات خود قرارداده و در این زمینه پروژه هایی را عملیاتی نموده که در استان نمونه است.

این عضو شورای شهرداری ها و دهیاری های کشوربه افزایش سطح مطالبات شهروندان اشاره کرده و اظهار داشت: مهندس هاشمی مدیرعامل جدید سازمان عمران با استفاده از ظرفیت و توانمندی نیروهای این سازمان و در کنار آن همدلی و همکاری میتواند ادامه دهنده مسیر ریل گذاری شده ۵ساله اخیر باشد و خدمت رسانی این سازمان نیز مضاعف خواهد گردید.

وی با قدردانی از نمایندگان شورای اسلامی شهر در سازمان عمران بیان کرد: حمایت ها و راهنمایی های این عزیزان از عوامل درخشش و خدمات این سازمان برای شهروندان بوده است.

شهردار ساری فعالیت های سازمان عمران در سایر شهرها و خارج از استان را ارزشمند دانست و افزود: مدیریت شهری همواره حامی این فعالیت ها خواهد بود.   عبوری خاطر نشان کرد: با مدیریت آقامیری در شهرداری منطقه دو تحولات خوبی را در این قسمت از مرکز استان شاهد خواهیم بود.

در ادامه این مراسم سید کمال آقا میری نیز در سخنانی با قدردانی از حُسن اعتماد مهدی عبوری به استعدادهای سازمان عمران ، توانمندی بالقوه این سازمان را در اجرای هرنوع پروژه عمرانی مرهون باور مدیران شهری به استعدادهای موجود در سازمان فوق برشمرد و گفت: از مسئولین شهرمان به خصوص شهرداری و شورای شهر انتظار می رود که همانگونه که از بنده در طول سالیان خدمت در این سازمان حمایت می کردند این روند حمایتی را در ادامه راه خطیر این سازمان و مسئولیت مهندس هاشمی نیز ادامه دهند.

وی با بیان اینکه پرسنل سازمان عمران سربازان مدیران شهری به خصوص مهدی عبوری در عمران و آبادانی این شهر هستند، تصریح کرد: موفقیت های حاصله در این سالها بدون تلاش همکارانم در مجموعه سازمان عمران به دست نمی آمد و اگر بنده به واسطه فشار کاری در طی این مدت برخی وقت ها این فشار را بر مدیران و پرسنل زحمتکش وارد کرده ام قطعا برای تأمین منافع مردم و سازمان بوده و بنده را حلال کنید.

     در پایان این مراسم با اهدا هدایایی از زحمات آقامیری در سازمان عمران قدردانی گردید.