با حضور گسترده مردم؛ پیکر ‌آیت الله زمانی کیاسری در ساری تشییع شد

مراسم تشییع پیکر آیت الله شیخ مهدی زمانی کیاسری، با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، در ساری برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر آیت الله شیخ مهدی زمانی کیاسری، با حضور گسترده علما، روحانیان، طلاب و اقشار مختلف مردم، از مسجد امام حسین(ع) به سمت امامزاده یحیی(ع) ساری برگزار شد.

پیکر آن عالم فقید، پس از تشییع و پس از اقامه نماز میت توسط آیت الله صدوقی مازندرانی برای خاکسپاری به زادگاهش کیاسر انتقال داده شد.

گفتنی است، آیت الله زمانی کیاسری از چندی پیش به دلیل بیماری در یکی از بیمارستان های ساری بستری بود که علیرغم تلاش پزشکان، روز گذشته در سن ۹۲ سالگی به لقاءالله پیوست.

پیام تسلیت آیت الله طبرسی در پی درگذشت آیت الله زمانی کیاسری

آیت الله نور الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران با صدور پیامی درگذشت آیت الله شیخ مهدی زمانی کیاسری را تسلیت گفت.

در این پیام تسلیت آمده است.

قال رسول الله (ص): وقتی عالمی فقیه، فوت کند در اسلام رخنه و حفره‌ای ایجاد می‌شود که هیچ چیزی نمی‌تواند جای آن را پر کند.

ارتحال تاثر انگیز عالم جلیل القدر آیت الله حاج شیخ مهدی زمانی کیاسری که عمری را در راه ترویج و اعتلای فرهنگ اسلامی و هدایت عموم مسلمین سپری نمودند موجب تألم و تأثر خاطر اینجانب گردید.

قطعاً مردم و علمای حق شناس ساری خاطرات و تلاش‌های علمی و دینی او را به خاطر داشته و در راستای تجلیل از مقام این عالم جلیل القدر نهایت اهتمام خویش را به عمل خواهند آورد.

اینجانب این مصیبت مؤلمه را به پیشگاه حضرت، ولی عصر عجل الله و نایب بر حق ایشان و سلسله جلیل القدر روحانیت استان مازندران به ویژه علمای شهرستان ساری و بیت ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ علو درجات الهی ایشان را مسئلت دارم.