پیکر شهید مصطفی علمدار در مازندران تشییع شد

پیکر مطهر شهید مصطفی علمدار امروز با حضور باشکوه مردم و مسئولان در ساری تشییع شد.

به گزارش تسنیم ، مراسم تشییع با شکوه با پیکر پاک جانباز شهید سید مصطفی علمدار  با حضور خانواده معزز شهدا، جانبازان، همرزمان شهید، اقشار مختلف مردم و مسئولان ارشد استانی در ساری برگزار شد.

مراسم تشییع با شکوه شهید علمدار با اقامه نماز میت توسط آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و حضور مهندس اسلامی استاندار مازندران و حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت از مسجد جامع ساری به سمت گلزار شهدای ساری برگزار شد.

در این مراسم که با مداحی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) همراه بود، پیکر پاک این شهید والامقام و جانباز ۷۰ درصد در کنار همرزمان شهیدش در گلزار شهدای ملامجدالدین ساری همزمان با فجر فاطمی آرام گرفت.

مراسم شام غریبان شهید علمدار امشب پس از نماز مغرب و عشا در قالب دسته روی از حسینیه شهدا در میدان شهدا به سمت منزل آن شهید والامقام در ساری برگزار می شود.

به مناسبت عروج ملکوتی یادگار هشت سال دفاع مقدس و اسوه صبر و مقاومت، شهید حاج سید مصطفی علمدار از ساعت ۱۴٫۳۰ تا ۱۶٫۳۰ عصر چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه با سخنرانی نماینده ولی فقیه در مازندران در مسجد جامع ساری و با مداحی برادر پرویز رضوی برگزار می شود.

در مراسم وداع با این شهید والامقام که دیشب در مصلای جمعه ساری برگزار شد، پیام نماینده ولی فقیه و سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت شهادت این جانباز دفاع مقدس از سوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران قرائت شد.

مراسم بزرگداشت دیگری از ساعت ۱۵ تا ۱۷ عصر پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه از سوی هیئت عزاداران حسینیه شهدای ساری برگزار می‌شود.

مازندران در دوران دفاع مقدس و انقلاب، ۱۰۴۰۰ شهید تقدیم نظام کرده است.