مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم علیرضا بریری در بابلسر با حضور احمد حسین زادگان استاندار مازندران برگزار شد.

 پیکر مطهر شهید مدافع حرم علیرضا بریری پس از وداع در شهرهای مختلف مازندران در بابلسر تشییع و خاکسپاری شد.

سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: خدا را شاکریم که با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی امروز مردم ما آگاه‌تر، آماده‌تر و مقاوم‌تر از گذشته در صحنه دفاع از انقلاب هستند.

وی افزود: نمونه‌اش تشییع پیکر شهید مدافع حرم علیرضا بریری است که پس از ماه‌ها به وطن بازگشته و با استقبال عظیم مردم انقلابی و ولایتمدار استان همراه بوده است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: آمادگی جوانان و حتی رزمندگان دوره اول دفاع مقدس برای این بوده که هر کجا نیاز به جانفشانی است در صحنه حضور پیدا کنند.

بابایی تصریح کرد: آمریکا دقیقا” از این روحیه مردم ما نگران است و همراهان داخلی‌شان نیز خیلی تلاش دارند تا به هر نحوی که شده یاد شهدا را کور کنند. امام راحل فرمودند امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهدا نیست و این از الطاف خداوند تبارک و تعالی است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: اکثر مدافعان حرم ما از جوان‌هایی هستند که در زمان جنگ به دنیا نیامده بودند اما بهتر از رزمندگان نسل اول در صحنه حضور دارند و خط جهاد و شهادت کور شدنی نیست.