پدر شهیدان عبوری در کنار فرزندان شهیدش آرام گرفت

پیکر حاج حسن عبوری پس از تشییع باشکوه در مرکز مازندران با حضور مردم و گروه‌های سیاسی در کنار ۳ فرزند شهیدش آرام گرفت.

به گزارش فارس ، مراسم تشییع پیکر حاج حسن عبوری از امامزاده یحیی ساری آغاز و از مسیرهای خیابان جمهوری اسلامی، خیابان ۱۸ دی ساری و میدان شهدا و خیابان ملامجدالدین ساری و در نهایت تا معراج شهدا به پایان رسید.

آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران بر پیکر پدر سه شهید عبوری نماز خواند، حضور مردم و مسؤولان قدیم و فعلی مازندران بیانگر ارادت به خانواده بود، همچنین حضور مردم و گروه‌های سیاسی در این مراسم بی‌نظیر بوده است.

ربیع فلاح استاندار سابق مازندران، آیت‌الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، مسؤولان سپاه کربلای مازندران، مسؤولان انتظامی، عیسی هاشمی معاون اسبق استاندار مازندران، محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس شورای اسلامی، علی حجازی شهردار سابق مرکز استان، هادی ابراهیمی معاون سیاسی سابق استاندار مازندران، حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، عبدالوحید فیاضی نماینده سابق مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، شهردار آمل، فرماندار میاندورود، فرماندار نکا، مدیرکل پزشکی قانونی مازندران، مسؤولان استانی و شهرستانی بنیاد شهید و امور ایثارگران، سردار شالیکار فرمانده سابق لشکر ۲۵ کربلای مازندران، مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران، علی بابایی مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، شجاعی نماینده سابق مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از جمله افرادی بودند در این مراسم حضور داشتند.

حضور پرشور مردم ساری و حتی شهرهای اطراف بسیار چشم‌گیر بود و جمعیت حاضر در این مراسم بار دیگر به نوعی با آرمان‌های شهدای و امام راحل و خانواده‌های شهدا و ایثارگر تجدید میثاق کردند.

پیام نماینده ولی فقیه در مازندران و مسؤول امور ایثارگران کشور و همچنین پیام تسلیت وزیر کشور در این مراسم قرائت شد.

به دلیل ازدهام جمعیت مراسم بیش از سه ساعت طول کشید، پیام‌های تسلیت دیگر مقام‌های ملی و استانی در سطح رسانه‌ها منتشر شده است.

پیکر شادوران حسن عبوری در بین اندوه عزاداران و شیفتگان به شهدا در کنار سه فرزند برومندش در گلزار شهدای شهرستان ساری به خاک سپرده شد.

بر اساس اطلاعیه که ستاد ارتحال مرحوم حسن عبوری منتشر کرده است، مراسم ترحیمی در روز پنج شنبه از ساعت ۱۴ و ۳۰ تا ۱۷ در امامزاده شاهزاده حسین برگزار می‌شود.

مراسم سومین  روز درگذشت این مرحوم از ساعت ۱۰ تا ۱۴ در امامزاده شاهزاده حسین برگزار می‌شود.

در اطلاعیه ستاد ارتحال شادروان عبوری به برگزاری مراسم تحریم از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تا ۱۷ در حسینه عاشقان کربلا در روز شنبه اشاره شده است.

مراسم هفتم مرحوم حسن عبوری ابوالشهدا از ساعت ۱۵ تا ۱۷در سالن اجتماعات گلزار شهدا ساری برگزار می‌شود.