تقدیر هیئت‌ ورزش‌های نابینایان استان مازندران از شرکت خلاق گردشگری دهکده رویاها

شرکت گردشگری دهکده رویاها “مجری طرح توسعه گردشگری مجمع همیاری” که از شرکت‌های خلاق تحت پوشش معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری بوده و در طی چند سال اخیر حامی مالی جامعه هدف بهزیستی و هیئت ورزشی نابینایان و کم‌بینایان استان بوده است امروز از سوی باقری ریاست محترم هیئت وزرشی نابینایان و کم‌بینایان استان مورد تقدیر قرار گرفت. در طی این جلسه که در محل شرکت و با تقدیم لوح سپاس به بشیری مدیرعامل شرکت دهکده رویاها همراه بوده است از برنامه‌های شرکت در سال ۹۸ و تفاهم‌نامه‌ای که بزودی بین شرکت دهکده رویاها و هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان تنظیم خواهد شد صحبت به میان آمد.

شرکت دهکده رویاها که نسبت به اجرای تورهای ورزشی و توریستی رایگان و همچنین تهیه یکسری لوازم اولیه ورزشی برای این هیئت، همت گمارده است، پس از تنظیم این تفاهم‌نامه و دعوت از مشارکت‌های داوطلبانه و خودجوش همگانی بالاخص کارمندان دولت، خواهد توانست تا حمایت‌های بیشتری از این هیئت به‌عمل آورد.

هیئت‌های ورزشی نابینایان و کم‌بینایان تاکنون موفق به کسب مدال‌ها و موفقیت‌های قابل توجهی شده‌اند و مطمئنا در صورت حمایت بیشتر، افتخار آفرینی این عزیزان برای مازندران و ایران اسلامی افزایش خواهد یافت.

آدرس: ساری، خیابان قارن، روبروی پارکینگ روشن، ساختمان صدرا، شرکت دهکده‌رویاها

تلفن: ۰۱۱۳۳۳۰۲۳۴۳

سایت:

www.Drni.co.ir

www. majmahamyari.ir