مراسم معارفه “سرهنگ صفرپور” به عنوان رئیس پلیس شهرستان ساری برگزار شد.

ارتقاء امنیت و رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین گامی موثر در پیشگیری اجتماعی

فرمانده انتظامی استان در نشست با فرماندار، اعضای شورای شهر و شهردار ساری، گفت: ارتقاء امنیت و رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین گامی موثر در پیشگیری اجتماعی است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار” سید محمود میرفیضی” در مراسم معارفه فرمانده انتظامی شهرستان ساری که با حضور با فرماندار، اعضای شورای شهر و شهردار ساری که در سالن کنفرانس ستاد انتظامی استان برگزار شد با اشاره به نقش امنیت در افزایش سرمایه گذاری، تولید و اشتغال در کشور، گفت: امنیت از بسترهای لازم برای سرمایه گذاری و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با تاکید بر توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر ایستادگی در مقابل زیاد خواهی دشمنان نظام و استفاده از ظرفیت های داخلی، افزود: تنها راه برون رفت از مشکلات جامعه ایجاد فرصت هایی برای افزایش تولید و اشتغال در جامعه است.

وی خاطر نشان کرد: امنیت از مهمترین زیر ساخت های توسعه فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی جامعه است و لازمه افزایش رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس، ایجاد بسترهای لازم برای ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه و تحقق امنیت پایدار است.

سردار میرفیضی پاسخگویی به مطالبات و خواسته های مردم را از مهمترین ماموریت های نیروی انتظامی برشمرد و اذعان داشت: با توجه به رویکرد جامعه محوری پلیس این نیرو همواره به عنوان یار مهربان مردم در کنار آنان خواهد بود .

این مقام انتظامی استان مازندران ارتقاء امنیت، انجام طرح های پیشگیرانه و رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین را گامی موثر در پیشگیری اجتماعی برشمرد .

میرفیضی با اشاره به استفاده از فن آوری های روز دنیا برای افزایش رضایتمندی مردم از پلیس، از اجرای طرح پلیس همراه در مرکز استان خبر داد و گفت: حضور به موقع پلیس در صحنه جرم، کاهش هزینه و افزایش کیفی ماموریت ها و رسیدگی به موقع به ماموریت های محوله از جمله مزایای اجرای این طرح است .

در پایان این نشست ضمن قدردانی از سرهنگ بازنشسته “زیدالله کاظمی” فرمانده سابق انتظامی ساری طی حکمی سرهنگ ” ناصرعلی صفرپور” به سمت فرمانده جدید انتظامی شهرستان معرفی شد.