برگزاری تور ایرانی مسابقات تنیس روی میز نوجوانان و جوانان کشور در ساری

 مسابقات تنیس روی میز کشور رده سنی نوجوانان و جوانان با حضور بیش از ۲۹۰ ورزشکار به میزبانی ورزشگاه سیدرسول حسینی ساری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان مازندران, تور ایرانی مسابقات تنیس روی میز کشور در رده های سنی نوجوانان و جوانان و با حضور مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور و حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ساری در حال برگزاری است.
در این دوره از رقابت ها ۱۸۹ نوجوان و ۱۰۲ پینگ پنگ باز جوان از ۳۱ استان کشور با حریفان رقابت می کنند که از این تعداد ۹ نوجوان و ۱۰ جوان از تیم مازندران شرکت دارند که در نوع خود از لحاظ کمی و کیفی کم نظیر است.
طبق اعلام مسئولان برگزاری رقابت ها, این مسابقات به نوعی انتخابی تیم ملی نیز محسوب می شود و بغیر از چهره های شناخته شده تیم ملی, دو ملی پوش مازندرانی با نام علی شعاری با رَنک یک و محمد موسوی با رَنک ۴ در این مسابقات رقابت خواهند کرد.
حبیب حسین زادگان نیز در حاشیه این مسابقات سطح کمی و کیفی شرکت کنندگان را مناسب ارزیابی کرد و افزود؛ امیدواریم با توجه بیش از پیش به رده های سنی پایه, بتوانیم استعدادها خوبی را به ورزش ملی معرفی کنیم.