راهپیمایی پرشور و حماسی ۲۲ بهمن ساری

راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن مردم ساری هم راستا با دیگر مردم ایران و مازندران با حضور نماینده ولی فقیه در استان، وزیر اقتصاد و دارایی، استاندار مازندران، مدیران و اقشار مختلف مردم بویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد. ‎

کیک ۴۰ متری جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی که به همت اصناف مرکز مازندران تهیه شده است با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و شهردار ساری در انتهای راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط فرزندان شهدای مدافع حرم مازندران رونمایی شدو بین راهپیمایان تقسیم شد.

 

قدردانی از حضور تماشایی مردمان دیار علویان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

ستاد اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری،ستاد اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در پیامی تقدیر کرد.

در این پیام آمده است؛ مردم ولایت‌مدار استان مازندران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده و تماشایی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره ) بیعت، و اطاعت خود را از منویات حکیمانه ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی ) اعلام کردند و این عزم و اراده خلل‌ناپذیر مردم قدرشناس و ولایت‌مدار استان در حمایت از آرمان‌های مقدّس انقلاب اسلامی  ستودنی است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران بر خود فرض می‌داند با ادای شکر به پیشگاه الهی، از حضور پرشکوه و حماسی علما، مسؤولان دستگاه‌های اجرایی، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، بسیجیان، ایثارگران، دانشجویان و دانش‌آموزان و اقشار همیشه در صحنه استان در راهپیمایی با شکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

و ستاد اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

استان مازندران