راهپیمایی ۲۲ بهمن در ساری

 مردم شهرستان ساری با شرکت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن با سخنرانی فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و امور دارایی و با حضور  استاندار و نماینده ولی فقیه در مازندران چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

به گزارش تسنیم ، فرهاد دژپسند در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن مرکز مازندران در میدان امام خمینی(ره) ساری اظهار داشت: تفاوت نظام جمهوری اسلامی با نظام مستبد شاهنشاهی در این بوده که متکی بر مردمسالاری دینی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران پیروز شده و توطئه‌ها یکی پس از دیگری علیه انقلاب به‌کار گرفته شد. دشمنان از همه ظرفیت‌ها استفاده کردند تا انقلاب را به زانو درآورند اما نتوانستند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه استکبار جهانی با راه‌اندازی جنگ تحمیلی علیه ملت، تمام دشمنان نظام را در مقابل ملت ایران آوردند، تصریح کرد:  جنگ هشت ساله برای ملت ایران آثار اقتصادی نیز داشته است. آسیب اقتصادی جنگ ۱۰۰ میلیارد دلار بود در سالی که درآمد اقتصادی ما ۶٫۵ میلیارد دلار بود.

دژپسند گفت: جنگ تحمیلی پایان دشمنی‌ها نبود و امروز مشاهده می‌کنیم دشمن هنوز دست از استکبارستیزی خود برنداشته و در حال طراحی انواع حیله‌گری‌ها بوده تا نظام اسلامی را به زانو درآورد.

این عضو دولت با سلام و درود به این ملت از خود گذشته اظهار داشت: مردم ایران حاضر نیستند از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی عقب‌نشینی کنند. این جمع پیامی به دشمنان ارسال و آن این است که «ما همواره ایستاده ایم».

وی بیان کرد: مردم ولایتمدار مازندران یک بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و انقلاب، تجدید بیعت کردند و با این عزت و اقتدار، چله دوم انقلاب اسلامی را از فردا شروع خواهند کرد.

 

قدردانی نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

 آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در استان و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در پیام مشترکی از حضور پرشور و حماسی مردم انقلابی و ولایتمدار مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند. ‎

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران؛ متن کامل پیام مشترک تقدیر نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران از حضور پرشور و حماسی مردم مازندران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حیات پرثمر انقلاب اسلامی ایران که همواره با پایداری و حضور عزت آفرین مردم در صحنه های خطیر جانبازی و ایثارگری تداوم یافت؛ امروز در مقطعی حساس و سرنوشت ساز با خلق حماسه ای وصف ناپذیر و ستودنی؛ چهل ساله شد و برغم همه بدخواهی ها، توطئه ها و تحریم ها و تهدیدهای استکبار جهانی و اذناب مزدور آن، با مهابت، عظمت و شکوه؛ استقلال و اقتدار خود را برخ جهانیان کشاند و در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )، چهلمین بهار عزت و شرف خود را جشن گرفت و امروز پرثبات تر از همیشه بر قله رفیع، سبز و پررونق خود ایستاده است.

درود خداوند متعال بر شما مردم مومن، ولایتمدار و انقلابی مازندران که در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب، حماسه ای دیگر آفریدید و زیر بارش باران و برف در برخی نقاط استان، شانه به شانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، با پای نهادن در مسیر شهدای والامقام انقلاب، از دستاوردها و ارزش های بلند نظام جمهوری اسلامی صیانت کردید و کام دشمنان را تلخ نمودید و برگ زرّین ماندگاری بر اوراق سراسر صلابتِ پایداری و مقاومت در مسیر استمرار انقلاب اسلامی افزودید.

اینجانبان از حضور حماسی آحاد مردم بصیر، انقلابی و ولایتمدار مازندران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن که تصویری شکوهمند از اتحاد، غیرت و پایمردی در راه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را در جای جای استان متجلی نمود و ثبات و اقتدار نظام را به رخ جهانیان کشاند، قدردانی نموده، از آستان خداوند قادر متعال، عزت و سربلندی برای مردم بزرگ ایران اسلامی و زبونی برای دشمنان اسلام و بدخواهان ملت انقلابی ایران مسالت داریم.

نورالله طبرسی، نماینده مقام معظم رهبری در استان

و عضو مجلس خبرگان رهبری

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران