رزمایش سراسری اقتدار عاشورایان بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ در بوستان ولایت ساری با حضور فرمانده سپاه کربلا مازندران برگزار شد.

فرمانده سپاه کربلا در مراسم رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان مرکز مازندران:

بسیجیان پایه های لشگر حضرت صاحب الزمان(عج) را فراهم می سازند

سردار بابایی بسیجیان را نیروهای مقاومت سوریه و فلسطین، انصارالله یمن، فاطمیون افغانستان، حزب الله لبنان،زینبیون و حیدریونی دانست که ضمن تقویت ایمان به خدا با آمادگی همه جانبه در برابر دشمنان خدا و دشمنان انسانیت، پایه های لشگر حضرت حجت، صاحب الزمان (عج) را فراهم می سازند.

به گزارشبسیج مازندران، فرمانده سپاه کربلای مازندران در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان در مراسم صبحگاه جمعه  با اشاره به میزبانی  مازندرانی ها از دو شهید مدافع حرم بازگشته از شام در آغازین روزهای محرم، شهدا را حجت های مجسم خدا دانست که اقتدار امروز کشور مدیون خون آنان است.

فرمانده سپاه کربلا انقلاب را تحول جامعه دانست و گفت: یک روز خبر شهادت و مفقودی ابدان پاک شهدا و روزی دیگر حضور افلاکی پیکر بازگشته شهدا در بین جامعه تحول ایجاد می کند.

وی بازگشت پیکر سیدجلال حبیب اله پور و سید سجاد خلیلی  را از آن دست تحول دانست که دلهای مردم را خدایی و برای احیای شایسته محرم و عاشورا مهیا کرد تا اگر غفلتی بخاطر دنیا در دل حاصل شد، به واسطه شهدا و سیدالشهداء (ع) مجددا آرزوی سربازی امام زمان(عج) با یاد شهدای کربلا با فریادی رسا تر و قدرتی فزون تر اعلام شود.

سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی در رژه اقتدار بسیجیان مرکز مازندران در بوستان ولایت ساری با اشاره به اینکه خدا را شاکر هستیم که مردم ایران با تدبیر ولایت فقیه پله‌های ترقی را در کشور سپری می‌کند، افزود: مازندران این روزها معطر به عصر حضور پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم و خوشنام بوده که رنگ و بوی جبهه و جنگ را بار دیگر متجلی کرده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه دشمن از روز شکل‌گیری انقلاب با نظام اسلامی ایران مشکل داشته است، تصریح کرد: به واسطه طراحی الهی، انقلاب اسلامی و نظام دینی با مدد امام زمان(عج) و ولایت فقیه انقلاب و نظام اسلامی هیچ گاه لغزش نخواهد داشت.

سردار بابایی با بیان اینکه دشمن با ابرازهای مختلف نظیر جنگ اقتصادی، شبیخون فرهنگی، جنگ سیاسی، جنگ امنیتی و اقتصادی قصد تخریب، دلزدگی، خستگی و جداسازی مردم از نظام اسلامی ایران را داشته است، افزود: دشمن در عصر کنونی با جنگ اقتصادی می‌خواهد مردم را از نظام و ارزش‌های دینی دور کند.

وی با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران متکی به مردم بوده و متکی به مسئولان نیست، گفت: ایران در هشت سال دفاع مقدس در برابر پیشرفته‌ترین تجهیزات دشمن جنگ کرده و فرزندان این مرز و بوم بسیاری از حرکت‌های استکباری را سرنگون و خنثی کردند.

فرمانده سپاه کربلا با یادآوری اینکه شیعه واقعی می داند که نباید از امام عقب و یا جلوتر حرکت کند افزود: شیعه و مسلمان  تا هنگامی که از اوامر ولی امر مسلمین تبعیت کند موفق خواهد بود و در غیر آن ضرر خواهد کرد و لذاامام امت، وقتی در دفاع مقدس فرمان دادند تا رزمندگان حسین(ع) گونه بجنگند، مومنین بصیر و آحاد رزمندگان فهمیدند که از جنگ نهراسند و ایستادگی کنند که عزت و اقتدار امروز  ثمره همان تبعیت است.

وی با اشاره به اینکه نیروهای سپاه و ارتش بدون حضور خیل عظیم بسیج نمی توانستند در مقابل جنگ ۵۴ کشور و قدرت بزرگ نظامی و تسلیحاتی دنیا دوام بیاورند و پیروز شوند گفت: در دفاع مقدس، شما بسیجیان نشان دادید که توان مقابله با میگ روسی سوپر اتاندارد فرانسوی و آواکس های مستکبرین را با همه پیشرفتهایشان  داشته و آنرا به زانو در آورده و نابود می کنید.

این مقام سپاه کربلا با توجه به پیشرفت های نظامی و … کشور، غالب آنرا مرهون حضور و توانمندی بسیجیانی دانست که امروز با افتخار  در صنایع دفاعی، با ساخت موشک های برد ۲۰۰۰ و نقطه زن برای دفاع و پاسخ به بدخواهان استفاده می کنند.

  وی با استناد آیه ۱۱۲ سوره هود«فَاستَقِم کَما أُمِرتَ » یادآور شد: امروز بعد از ۱۴۰۰ سال بر جهانیان ثابت شد کسانیکه دین خدا را صادقانه یاری کنند خدا هم نصرت خود را برایشان بکار می برد.

سردار بابایی گفت: دشمن تصور می کند با گرانی، تحریم، جلوگیری از ارائه تبادلات بانکی، ، امتناع از خرید نفت و ایجاد بحران اقتصادی در کشور می تواند ملت را از پا در بیاورد لذا شما بسیجیان که فرزندان رمضان و عاشورائید به همراه آحاد مردم جامعه با مقاومت و ایستادگی و البته تلاش برای تولید داخلی و توکل به خدا و تبعیت از رهبر معظم، نخواهید گذاشت خواب آشفته دشمن تعبیر شود.

بابایی با بیان اینکه حضور جوانان بسیجی در این رزمایش برای این است که اعلام کنند، رزمندگان بسیجی همواره در برابر توطئه‌های دشمن آماده هستند تصریح کرد: دشمن وقتی نتوانست با جنگ فرهنگی و سیاسی  بر ملت ایران فائق آید به جنگ اقتصادی روی آورده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه تصور از پای درآوردن ملت با تحریم اقتصادی، ادعای واهی دشمن زبون بوده است، گفت: رزمندگان و بسیجیان با تاسی ولایت فقیه در برابر توطئه‌های متعدد فائق می‌آید.

وی با اشاره به حضور مقتدرانه بسیجیان در عرصه های مختلف جامعه درباره معنای آن گفت: شما با حضورتان و با قالب  و انگیزه  دهه شصت به دشمنان فهماندید که ای دشمن جنگ طلب! ما در برابر شما قدرتمندانه تر از گذشته آماده ایم و در جنگ فرهنگی گرچه برخی از شخصیت هایمان را از دست داده ایم اما بالاخره با ایمان بخدا در آن هم سربلند خواهیم شد.

سردار بابایی به جنگ سیاسی و اقتصادی دشمن با توطئه علیه انقلاب و فشار محدودیت کالا علیه ما اشاره کرد و افزود:جایگاه ولی فقیه همان جایگاه امام علیه السلام است و باید مراقب بود تا از رهبر عقب نیافتاده و جلوتر هم حرکت نکنیم.

فرمانده سپاه کربلا درباره دیگر پیام حضور بسیج و سپاه در رزمایش خدمت رسانی و اقتدار عاشورایی گفت:مردم مستضعف  با اتکای به خدا و حمایت بسیج مستضعفین مطمئن باشند یاری خدا نصیب شان می گردد و به همین منظور و در این برهه از زمان که جنگ اقتصادی دشمن با همدستی اذناب و ایادی داخلی و خارجی عرصه زندگی را تنگ کرده، دست توانای خدا در بسیج و سپاه به کمک آمده و نخواهد گذاشت حقوق مستضعفین لگد مال شود.

وی به فعالیت و ارائه خدمات بسیج  به مردم در عرصه های آموزشی،  عمرانی، خدماتی، رفاهی، اجتماعی، فرهنگی و همه موارد مورد نیاز جامعه اشاره کرد و افزود: حضور شما  در رزمایش به معنای آمادگی با سلاح ایمان است، زیرا شما با صداقت خود ثابت کردید که در راه خدا با ایستادگی و مقاومت یاریگر  دین خدا و مردم مظلوم هستید و در این عرصه پیروزی از آن شماست.

سردار بابایی بسیجیان  را نیروهای مقاومت سوریه و فلسطین، انصارالله یمن، فاطمیون افغانستان، حزب الله لبنان،زینبیون و حیدریونی دانست که ضمن تقویت ایمان به خدا با آمادگی همه جانبه در برابر دشمنان خدا و دشمنان انسانیت، پایه های لشگر حضرت حجت، صاحب الزمان (عج) را فراهم می سازند.