رزمایش بسیج کارگری همزمان با سراسر کشور به صورت پایلوتدر شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه کربلای مازندران از برگزاری رزمایش خدمت رسانی کارگران استان در مازندران خبر داد.

اصغر قلیان در حاشیه رزمایش شیفت ایثار کارگران مازندران در مجتمع صنایع چوب و کاغذ مازندران در گفت‌ وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: بسیج در طول تاریخ پس از انقلاب و قبل از آن نشان داد همواره در تمام صحنه‌ها حضوری فعال و موثر دارد.

وی افزود: حدود ۹۰۰ شهید کارگری ازمازندران تقدیم انقلاب شد که باید در هرسنگری که خدمت می‌کنیم قدردان خون شهدا باشیم.

مسئول بسیج جامعه کارگری مازندران تصریح کرد: امسال که طبق فرمایش مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد باید  تولیدکنندگان و مردم با همتی بسیجی در صحنه حاضر و جهت عمل کردن به فرمایشات ایشان اقدام کنند.

قلیان بیان کرد: رزمایش خدمت رسانی بسیج کارگری جهت اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی با حضور کارگران در واحدهای تولیدی سراسر استان برگزار و در مرکز استان د صنایع چوب و کاغذ برگزار شد.

مسئول بسیج کارگری سپاه کربلای مازندران افزود: اکنون دشمن وارد جنگ اقتصادی شد و تلاش دارد با تحریم و تهدید مردم را نسبت به انقلاب و دستاوردهای آن ناامید کند که باید برای خنثی کردن توطئه‌های خبیث دشمن وحدت و یکپارچگی را حفظ کنیم تا در سایه ولایت و یکدلی این شرایط را با سربلندی پشت سربگذاریم.