مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مازندران صبح امروز همزمان با دومین روز هفته ناجا در ستاد نیروی انتظامی مازندران برگزار شد.

به گزارش  تسنیم، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مازندران همزمان با دومین روز هفته نیروی انتظامی که به “پلیس، اقتدار، کارآمدی و حرفه‌ای گرایی” نام گرفته است در ستاد نیروی انتظامی مازندران با حضور همه یگان‌های نظامی، انتظامی، بسیجی، سپاهی و ارتشی استان برگزار شد.

این مراسم با حضور ربیع فلاح جلودار استاندار و رئیس شورای تامین مازندران، اعضای شورای تامین استان، فرماندهان نظامی و انتظامی استان پس از قرائت قرآن و ادای احترام به شهدای هفته ناجا و شهدای نیروهای مسلح مازندران در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی مازندران در ساری برگزار شد.

ربیع فلاح جلودار، رئیس شورای تامین مازندران صبح امروز در سخنانی با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی به سبزپوشان این نیرو، گفت: امنیت مثال زدنی امروز در داخل و مرزهای کشور، مرهون خدمات و رشادت‌های نیروهای مسلح ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه مازندران از استان‌های با شاخص امنیتی مطلوب در کشور است، افزود: آسیب‌های اجتماعی در استان هر روز روند کاهشی به خود گرفته و به سمت و سوی استان عاری از معضل اجتماعی هدایت می‌شویم.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه تاکتیک و رزم نیروهای مسلح مازندران نسبت به کشور مثال زدنی است، تصریح کرد: نقش نیروهای مسلح مازندران در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و عرصه کنونی بسیار ارزشمند بوده است.

فلاح با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی باید به پاسداشت ارزش‌ها و معرفی رشادت‌های سبزپوشان این نیروی مقتدر اختصاص یابد، افزود: مازندران از استان‌های با اهمیت دارای شاخص‌های امنیتی بوده چرا که این استان دارای مرز آبی مشترک، زمینی و هوایی است.

وی با تاکید بر ارتقا تجهیزات نظامی و افزایش آموزش‌های نظامی برای سربازان و افسران نیروی انتظامی، گفت: پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تکیه بر اقتصاد مقاومتی از سوی نیروهای مسلح باید به جامعه تسری داده شود.

سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی، فرمانده انتظامی مازندران نیز با تقدیر از حضور استاندار و اعضای شورای تامین استان در مراسم هفته ناجا، افزود: بیش از ۱۳۰ عنوان برنامه شاخص همزمان با هفته ناجا در استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح استان در خدمت حفظ امنیت و آرامش جامعه است، تصریح کرد: مازندران به دلیل گردشگرپذیر و مسافرخیز بودن باید از حمایت‌های بیشتر مسئولان ملی در شاخص‌های مختلف برای رشد و توسعه بهره‌مند شود.

در پایان مراسم نیروهای مستقر در میدان از مقابل تمثال امام راحل، مقام معظم رهبری، شهدای گرانقدر و مسئولان استانی رژه رفتند.