عیادت اعضای بسیج رسانه از پیشکسوت رسانه ای فرامرز درخشنده در بیمارستان  امام خمینی(ره) ساری

جمعی از اصحاب رسانه استان از پیشکسوت رسانه ای استان در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری عیادت کردند.

به گزارش تسنیم ، جمعی از خبرنگاران، عکاسان و سردبیران رسانه‌های مرکز استان امروز همزمان با هفته تجلیل از اصحاب رسانه مازندران به همراهی حسین قربانی مدیرخانه مطبوعات و حسن افشار رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران با فرامرز درخشنده پیشکسوت رسانه ای استان دیدار و از وی عیادت کردند.

فرامرز درخشنده، سرپرست خبرگزاری ایلنا و روزنامه کار و کارگر  مازندران که از پیشکسوتان رسانه ای استان بوده مدتی در بیمارستان‌های تهران و ساری در بستر بیماری است.

حسین قربانی، مدیر خانه مطبوعات مازندران در این عیادت ضمن دیدار با مادر و فرزند پسر استاد درخشنده با اشاره به اینکه عیادت از پیشکسوتان و ارج نهادن به مقام آنان وظیفه همه ما است، افزود: امیدواریم استاد درخشنده هر چه زودتر به دنیای فعالیت رسانه ای بازگردد و خداوند وی را شفای عاجل عنایت کند.

وی با بیان اینکه پیشکسوتان رسانه ای مازندران نقشی اساسی در تعالی و ارتقا فعالیت حرفه ای رسانه‌های استان دارند، افزود: استاد درخشنده که عمری فعالیت خود را صرف تلاش در عرصه اطلاع رسانی به هنگام در خبرگزاری کار ایران کرده مصداق بارز خبرنگار اخلاق‌مدار و مردم‌محور است.

حسن افشار، رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران نیز با طلب شفای عاجل برای همه بیماران و استاد درخشنده، افزود: کار رسانه ای بسیار سخت و طاقت فرسا بوده و باید مسئولان قدردان تلاش‌های پیشکسوتان رسانه ای باشند.

وی با بیان اینکه عیادت از پیشکسوتان رسانه ای در بستر بیماری و منزل وظیفه همه مدیران و دست اندرکاران استان است، گفت: امیدواریم خداوند شفای عاجل این پیشکسوت رسانه ای مازندران را به وی بازگرداند.

هفته تجلیل از اصحاب رسانه مازندران از ۱۱ تا ۱۷ مرداد در مازندران آغاز شده که دیدار با خانواده شهید شاخص رسانه ای استان در قائم‌شهر، سرکشی از خانواده رسانه‌ها، آیین استانی تجلیل از اصحاب رسانه مازندران  در نمک آبرود چالوس و برپایی مراسم اختتامیه جشنوار مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران بخشی از این برنامه‌ها در هفته تجلیل از اصحاب رسانه استان است.