مجمع عمومی عادی هیات فوتبال استان مازندران با حضور حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مازندران،  بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران و اعضای مجمع برگزار شد.
حسین زادگان:

همه توانمان را برای اعتلای فوتبال مازندران به کار خواهیم گرفت

حسین زادگان در مجمع عمومی هیات فوتبال مازندران گفت: فوتبال یکی از بهترین ابزار مناسب برای پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان است.
به گزارش مازندلیگ، حبیب زادگان در مجمع عمومی هیات فوتبال مازندران اظهار داشت: درصد بالای حضور ورزشکاران مازندرانی در تیم های ملی و  درخشش و کسب مدال های رنگارنگ در ‌میادین بین المللی باعث شد که چشم امید ورزش ایران همواره به مازندران باشد.
وی گفت: مازندران ۴۰ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد که همین رقم کافی است تا گویای حجم کار در ورزش مازندران باشد.
حسین زادگان عنوان کرد: فوتبال تنها یک ورزش نیست بلکه فوتبال حلال بسیاری از مشکلات اجتماعی است و یکی از بهترین ابزار مناسب برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان است.
وی ادامه داد: دستاورد بزرگ‌ فوتبال مازندران در یک سال اخیر صعود نساجی به لیگ برتر بوده که اگر همت استانی از استاندار محترم گرفته تا ‌پایین ترین مسئول نبود این مهم محقق نمی شد.
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران بیان کرد: تعامل با صدا و سیمای مرکز مازندران و امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل با این نهاد جهت حمایت هر چه بیشتر از ورزش استان و خصوصا فوتبال منعقد شده است.
وی در پایان گفت: همه توان مان را برای اعتلای فوتبال استان به کار خواهیم گرفت.
نجاریان رئیس هیات فوتبال شهرستان ساری:

جایگاه فوتبال متفاوت با تمام رشته های ورزشی دیگر است

رییس هیات فوتبال ساری گفت: متاسفانه مدارس فوتبال در سطح استان به مکانی برای سودجویی برخی افراد تبدیل شده
سعید نجاریان در مجمع عمومی هیات فوتبال مازندران گفت: کار فرهنگی و ورزشی و خاصه فوتبال غیر قابل قیمت گذاری است. تلاش هایی که روسای هیات ها و مدیران باشگاه ها انجام می دهند ارزشی نامنتها دارد.
وی ادامه داو: ذره ای از شور و هیجانی که فوتبال برای مردم در جامعه می آورد با میلیاردها تومان هزینه در بسیاری از بخش های دیگر قابل قیاس نیست.
رئیس هیات فوتبال ساری بیان کرد: اماکن ورزشی به بخش خصوصی واگذار شده است. از ابتدا بنده مخالف این واگذاری ها بوده ام.
نجاریان تصریح کرد: اولویت واگذاری استادیوم ها و سالن های ورزشی به هیات های فوتبال باشد. متاسفانه این اماکن بعضا در اختیار هیات هایی قرار می گیرد که هیچ نقشی در موفقیت های ورزش استان ندارند.
او ادامه داد: مبالغ خروجی بازیکنان که هیات فوتبال استان دریافت می کند باید در اختیار هیات شهرستان قرار گیرد
مدیر عامل باشگاه شهروند ساری عنوان کرد: متاسفانه مدارس فوتبال در سطح استان به مکانی برای سودجویی برخی افراد تبدیل شده که این سالها شاهد تخلفات اساسی از سوی آنها هستیم و متاسفانه هیچ اهرمی برای جلوگیری از تخلفات و نظارت بر آنها وجود ندارد.
عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال افزود: باشگاه ها امروزه با مشکلات عدیده ای مواجه هستند. بعنوان کسی که ۱۷ سال در سطح اول فوتسال کشور به تیمداری می پردازم عرض می کنم اگر علاقه و عشق وافر برخی مدیران به جوانان این استان نباشد، بسیاری از تیم ها به نابودی کشانده می شدند.
نجاریان حمایت اسپانسرها، مساعدت های شوراهای اسلامی شهرها و ورود بخش خصوصی را عوامل سرپا ماندن فوتبال مازندران بر شمرد.
نجاریان در پایان خاطر نشان کرد: داوران و مربیان خوبی در استان مشغول فعالیت هستند که حاصل استعدایابی های خوبی است که توسط هیات های فوتبال شهرستان ها صورت می گیرد‌.
کیادهی مدیرعامل باشگاه استقلال ساری:

غیبت تاج بی احترامی به فوتبال مازندران است

 مدیر عامل باشگاه استقلال ساری غیب مهدی تاج در مجمع عمومی هیات فوتبال مازندران را بی احترامی به فوتبال مازندران قلمداد کرد.
بمحمد حسن کیادهی در حاشیه مراسم مجمع عمومی هیات فوتبال استان مازندران  اظهار داست: غیبت رئیس فدراسیون فدراسیون فوتبال بی احترامی به فوتبال مازندران است و ایشان باید پاسخگوی این مسئله باشد.
کیادهی گفت : در مجمع فقط از موفقیت ها صحبت می شود اما کسی از شکست ها حرفی به میان نمی آورد.  واقعا چرا کسی از انحلال تیم فوتسال بانوان لیگ برتری بازرگانی نوشهر صحبت نمی کند؟
وی به انتقاد از مدیرکل ورزش و جوانان مازندران پرداخت و افزود: برخی از سیاست های این اداره کل دست و پاگیر است و مانع بزرگی برای برخی تیم هاست که استقلال ساری یکی از آنها می باشد.