مجمتع صفاییه با هدف نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست و به همت خیرین ساروی ساخته و با حضور انوشیروان محسنی‌بندپی رئیس سازمان بهزیستی و جمعی از خیران سازنده این ساختمان افتتاح شد.

با کمک خیران و مشارکت سازمان بهزیستی، خانه کودکان بی سرپرست ساری احداث و افتتاح شد.

به گزارش  تسنیم ، همزمان با روز جهانی معلولان و سفر انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور و مدیرکل بهزیستی مازندران، خانه کودکان بی سرپرست ساری در مرکز مازندران افتتاح شد.

این خانه که توسط خیر گرانقدر خانم ربابه صفایی بنا شده با هدف نگهداری از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و به همت خیران ساروی امروز بهره برداری شد.

سید سعید آرام، مدیرکل بهزیستی مازندران در حاشیه این مراسم با تبریک روز جهانی معلولان، اظهار داشت: معلولیت محدودیت نیست و سازمان بهزیستی در راستای حمایت از کودکان بی خانمان و بی سرپرست برنامه‌های جدی دارد.

وی با اشاره به نقش خیران و افراد نیکوکار ساری، افزود: باید از تلاش خیران استان در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی بهره‌گیری کرد.

مدیرکل بهزیستی مازندران با بیان اینکه مازندران دیار انسان‌های نیکوکار است، تصریح کرد: این استان توانست در شاخص عملکرد ادارات بهزیستی کشور رتبه برتر را کسب کند.

وی بیان کرد: همزمان با سفر رئیس سازمان بهزیستی، بیش از ۵۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان استان می‌شود و  ۱۲۸ مسکن روستایی و ۱۳۵ شهری نیز آماده تحویل است.