استاندار مازندران در مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز استان؛

آزادگان، نماد صبر و استقامت در پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی هستند

 مقام عالی دولت در مازندران،در این مراسم خاطر نشان ساخت: ملت ایران اسلامی، هیچگاه یاد و خاطره حماسه عظیم پایمردی این اسطوره های دوران دفاع مقدس را از یاد نخواهد برد.

 به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز استان که به مناسبت ۲۶ مرداد ماه ۶۹، سالروز بازگشت کبوتران زرین بال آزاده به موطن اسلامی ایران برگزار شد، با اشاره به این که آزادگان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند، گفت: آزادگان سرافراز با پایداری و استقامت، عزت و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

استاندار، آزادگان را نماد متانت، صبر و استقامت در پاسداری از آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی دانست و یاد آور شد: ملت ایران اسلامی، هیچگاه یاد و خاطره حماسه عظیم پایمردی این اسطوره های دوران دفاع مقدس را از یاد نخواهد برد.

مقام عالی دولت در مازندران، با بیان این که امروز مازندران، پیشگام و پیشتاز دفاع از حرم اهل بیت ( سلام الله علیهم ) است، افزود: مازندرانی ها چونان روزگار دفاع مقدس در راستای اعتلای کشور و مقابله با نفوذ دشمن تکفیری مجاهده می نمایند.

وی، خاطر نشان ساخت: مردم مازندران آماده جان فشانی برای کشور در عرصه های مختلف هستند.

استاندار در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که دولت تدبیر و امید علیرغم مضایق اعتباری، تمام توان خود را در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم به کار بست، تصریح نمود: تنها در سایه همدلی و هم افزایی می توان به توسعه همه جانبه در کشور و استان دست یافت و باید دولت را در تداوم برنامه ها و سیاست های خود یاری کرد.