حدود ۵۰ معلم برتر استان مازندران طی مراسمی در حضور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش تجلیل شدند .

به گزارش  ایرنا ، همایش تجلیل از مقام معلم و معلمان برتر استان مازندران با حضور جمع کثیری از معلمان استان مازندران ، مسئولان استانی و شهرستانی ، قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و ولی الله نانواکناری نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در مجتمع فرهنگی آموزشی بادله ساری برگزار شد .
گفتنی است که بیش از ۵۵۰ معلم استان مازندران طی مراسم در شهرستان و مناطق خدمت خود تجلیل شدند که ۵۳ نفر از این تعداد به عنوان معلمان برتر استان تجلیل شدند .
مازندران استانی برتر در دستاورد خانواده آموزش و پرورش
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ضمن تبریک روز معلم به آموزگاران مازندران ، گفت : استان مازندران در تمامی زمینه های آموزشی در جمع استانهای برتر کشور است .
عسگری نیکزاد افزود : امروز کسب رتبه دوم المپیک کشوری ، رتبه چهارم کنکور سراسری ، رتبه سوم هدایت تحصیلی ، رتبه سوم در امتحان نهایی و رتبه سوم در پوشش تحصیلی تنها بخشی از دست آوردهای خانواده آموزش و پرورش استان مازندران است.
وی همچنین اضافه کرد : در هفته ای که با نام هفته معلم گذشت بیش از ۵۰۰ معلم برتر استان تجلیل شدند که بر اساس نظر سنجی از دانش آموزان ، اولیا و معلمان دیگر و هچنین بر اساس بررسی عملکرد معلم انتخاب می شوند .
آموزش و پرورش استان مازندران حدود ۳۹ هزار نیروی فعال دارد که از این تعداد ۲۴ هزار نفر معلم هستند که در سراسر استان مشغول تدریس به بیش از ۵۳۰ هزار دانش آموز مازنی هستند .