مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور مازندران در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مازندران برگزار شد

شیخ الاسلامی رئیس جدید دانشگاه پیام نور مازندران و رئیس دبیرخانه منطقه دو دانشگاه پیام نور کشور (گیلان،مازندران و گلستان) معارفه شد.

در حکمی از سوی زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور، حجت الاسلام محمود شیخ الاسلامی به سمت رئیس جدید دانشگاه پیام نور مازندران و رئیس دبیرخانه منطقه دو دانشگاه پیام نور (گیلان، مازندران و گلستان) منصوب شد.

شیخ الاسلامی پیش از این مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان قم بود. وی همچنین مدتی ریاست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری را برعهده داشت.

همچنین در حکمی از سوی رئیس دانشگاه پیام نور، حسین نازک تبار سرپرست سابق دانشگاه پیام نور مازندران به سمت سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز ساری منصوب شد.

رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان مازندران معرفی شد

– حجت الاسلام محمود شیخ الاسلامی امروز یکشنبه در مراسمی با حضور معاون دانشگاه پیام نور کشور به عنوان رییس دانشگاه پیام نور مازندران معرفی شد.
رییس دانشگاه پیام نور مازندران ریاست دبیرخانه منطقه ۲ دانشگاه پیام نور کشور شامل گیلان ، مازندران و گلستان را هم بر عهده دارد.

شیخ الاسلامی پیش از این مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان قم بود و مدتی هم ریاست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری را برعهده داشت.

هم اکنون ۱۸ واحد دانشگاه پیام نور در مازندران فعالیت دارد و ۱۶ هزار دانشجو در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دانشگاهها تحصیل می کنند .

حسین نازک تبار پیش از شیخ الاسلامی سرپرستی دانشگاه پیام نور مازندران را برعهده داشت . نازک تبار به ریاست دانشگاه پیام نور ساری منصوب شد .

رییس جدید دانشگاه پیام نور مازندران در مراسم معارفه اش گفت : همه مدیران فعلی کشور پرورش یافتگان دانشگاهها هستند و نوع واکنش و تصمیم گیری برای خدمات دانشجویی در این پروراندن تاثیر دارد.
وی نگاه و توجه ویژه تر از سوی مدیران به دانشگاهها را خواستار شد و افزود که این وضعیت می تواند در پرورش نسل تحول آفرین در دانشگاهها یاریگر باشد .
رییس دانشگاه پیام نور مازندران گفت : نیروی متخصص و متعهد نیاز اول و آخر درون دانشگاه است تا جوانان به عنوان امانت به آنها سپرده شود .
شیخ الاسلامی افزود : رشته های تحصیلی دانشگاهها باید تجدید نظر شود و برخی از آنها اشباع شده اند و این رشته ها باید جای خود را به رشته های کارآفرین بدهند .