با حضور اعضای هیئت مدیره :

مراسم معارفه مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران برگزار شد

مراسم معارفه مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران صبح امروز دوشنبه در محل این شرکت برگزار شد. در این مراسم دکتر علی حسین پور به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی و از زحمات و تلاش های مهندس حسین زاده بقایی در زمان تصدی سرپرستی این شرکت تقدیر بعمل آمد.

در ابتدای این مراسم مهندس فتحی نیا نایب رییس هیئت مدیره ضمن تقدیر از تلاش های مهندس حسین زاده بقایی در زمان تصدی مسئولیت سرپرستی با اشاره به سیاست جوان گرایی مجموعه آینده پویا ابراز امیدواری کرد با تخصص و سابقه مدیریتی درخشان دکتر حسین پور شاهد آینده ای درخشان برای مجموعه شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران باشیم.

در ادامه این مراسم دکتر حسین پور ضمن تاکید بر لزوم اتحاد ،همدلی و اقدام و عمل برای برون رفت از مشکلات ، توکل بر خدا ، کار تیمی ، مسئولیت پذیری و انجام درست کارهای درست را در پیشرفت مجموعه چوب و کاغذ مازندران ضروری دانست و بر اعتماد متقابل میان مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت تاکید کرد.

در بخش دیگری از این مراسم مهندس حسین زاده بقایی سرپرست پیشین از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به عنوان سرمایه ای ملی یاد کرد و افزود و ضمن تاکید بر تمرکز بر تولید و دوری از حاشیه ها بعنوان مهمترین رکن شرکت های تولیدی حفظ تولید را زمینه ساز حفظ اشتغال دانست.

گفتنی است دکتر حسین پور پیش از این مدیریت مجموعه سیمان مازندران را بر عهده داشتند.