مراسم معارفه سرپرست جدید هیات بوکس شهرستان ساری و قهرمانان و مربیان بوکس شهرستان ساری با حضور مختار مهدوی ریاست ورزش و جوانان شهرستان ساری در سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان ساری برگزار گردید.

در این دیدار که با حضور حداکثری جامعه بوکس مرکز استان و محمد جانبازی سرپرست جدید و جوان هیات بوکس ساری در اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری صورت گرفت،مختار مهدوی متولی اداره ورزش و جوانان این شهرستان،سخنان و نظرات ورزشکاران،مربیان و پیشکسوتان بوکس ساری را شنید و با آنان به گفت و گوی صمیمی پرداخت.

مهدوی با تاکید بر همدلی در ورزش بیان کرد:همدلی و همکاری در هر کاری رمز موفقیت است و در ورزش هم همین موضوع صدق می کند.امیدواریم با کنار گذاشتن برخی اختلافات شاهد رشد و شکوفایی بوکس شهرستان ساری در آینده باشیم و خواهش دارم تمام عزیزان در این راه به هیات بوکس ساری کمک کنند.

متولی ورزش ساری با اشاره به جوانگرایی در ورزش افزود:قطعا مدیران جوان انگیزه های فروانی برای فعالیت دارند و می توانند با استفاده از تجربیات پیشکسوتان موفقیت های خوبی را برای ورزش به ارمغان آورند.دوری از حواشی می تواند راه پیشرفت را هموار کند و امیدوارم بوکس شهرستان ساری با کمک همه و مدیریت درست از این حواشی خارج شود و به مسیر پیشرفت و قهرمانی های خود بیاندیشد.

مختار مهدوی درپایان ضمن تشکر از همه ی حاضرین گفت: در شروع کار خود در اداره ورزش و جوانان ساری قول دادم تا از تمام ظرفیت ها برای ارتقای ورزش ساری استفاده کنم و تا اینجا هم این کار را صورت دادم.یکی دیگر از رویکرد های اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری جوانگرایی در هیات ها در کنار استفاده از تجربیات پیشکسوتان است که به این امر پایبند بوده ایم و قطعا با اعتماد به جوانان آینده ای روشن و درخشان برای ورزش ساری اتفاق خواهد افتاد.

در این مراسم که با حضور جمعی از ورزشکاران ، مربیان و قهرمانان بوکس شهرستان ساری برگزار شد ، هادی خلردی (قهرمان کشور) ، هومن طغانی ( قهرمان آسیا و عضو تیم ملی) ، سعید جانبازی (قهرمان جهانی کیک بوکسینگ ) وجمعی دیگر از مربیان ، قهرمانان و پیشکسوتان بوکس شهرستان ساری به بحث و گفتگو با با ریاست ورزش و جوانان شهرستان ساری پرداختند.