مراسم وداع با دو شهید مدافع حرم شهید سیدسجاد خلیلی و شهید سید جلال حبیب‌الله‌پور در حسینیه عاشقان کربلای ساری برگزار شد.

در اولین شب محرم الحرام ۱۴۴۰ قمری اقشار مختلف مردم ساری و سرزمین علویان با حضور بیشمار در حسینیه عاشقان کربلای ساری، بار دیگر ارادت خود را به سیدالشهدا(ع) و فرزندان فاطمه(س) که در راه دفاع از حریت و آزادگی در شام بلا به شهادت رسیدند اعلام و وداع با شکوه برپا کردند.

آئین وداع با پیکر بازگشته از سفر چند ساله شهیدان مازندرانی مدافع حرم، دو سلاله زهرا(س) سید جلال حبیب الله پور و سید سجاد خلیلی مسن ترین و جوان ترین شهدای مدافع حرم استان با شکوه خاصی مصادف با اولین شب سال جدید قمری(اول محرم ۱۴۴۰) برگزار شد.

در این آئین پس از تلاوت قرآن برادر حمزه زاهدی و نواختن مارش نظامی گروه نوازندگان سپاه کربلا، ابدان بی سر و زخمی دو شهید خاندان سادات مازندران وارد حسینیه عاشقان کربلا شد و با استقبال بی نظیر جوانان، زنان و آحاد مردم ولایتمدار و عاشق راه شهادت و مجاهدت فی سبیل الله قرار گرفتند.

قرائت دلگویه دختر شهید حبیب الله پور در فراغ پدر و سخنرانی توام با روضه اهل بیت(ع) در کربلای حجه الاسلام ترابی نسب بعد از مرثیه خوانی مداح اهل بیت(ع) از عناوین برنامه وداع با شهیدان مدافع حرم بود.