عملیات اجرایی ساخت مجتمع بزرگ اداری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با حضور رئیس اتاق ایران و استاندار مازندران آغاز شد.

به گزارشتسنیم ، عملیات اجرایی ساخت مجتمع بزرگ اداری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران در جاده ساری – قائم‌شهر آغاز شد.

عبدالله مهاجر دارابی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران در مراسم افتتاحیه این مراسم در سخنانی با اشاره به اینکه زمین مورد نظر در فضایی به مساحت ۱۰ هزار و ۲۲۲ متر مربع جنب اداره کل هواشناسی مازندران جانمایی شده است، افزود: جایگاه مازندران در اتاق بازرگانی در رتبه یک کشور بوده و مکان فعلی اتاق جوابگو و مناسب میهمانان داخلی و خارجی نیست.

وی افزود: بنا داریم دانشگاه تخصصی حوزه اقتصادی را برای بخش خصوصی و نمایشگاه‌های تخصصی حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنایع، معادن را در مجتمع در حال احداث داشته باشیم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه سند و جواز احداث مجتمع اداری اتاق ساخته شده است، تصریح کرد: احداث بنای جدید اتاق بازرگانی مازندران تا مدت ۱۸ ماه آینده صورت خواهد گرفت.

وی خواستار حمایت اتاق ایران و مسئولان استانی برای احداث بنای جدید اتاق بازرگانی مازندران شد و گفت: امیدواریم بتوانیم این فضا را بتوانیم در موعد مقرر احداث تا بتوانیم در خدمت تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی باشیم.

وی با بیان اینکه محصول مرکبات دغدغه جدی امسال بخش خصوصی مازندران است، افزود: باید زمینه صادرات محصول مرکبات مازندران در سالجاری با کمک اتاق ایران فراهم کنیم.