مرگ خانواده ۴ نفره مازندرانی بر اثر سقوط پراید در کانال آب

این حادثه واقع در جاده دریا حوالی روستای سید محله ساری روی داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری ، حسن سیدی مدیر عامل این سازمان از کشته شدن چهارسرنشین در حادثه سقوط  خودرو در کانال آب خبر داد. وی افزود: این حادثه در ساعت ۸:۲۰ دقیقه روز سه شنبه  ۱۵ فروردین ماه، طی تماس یک شهروند رهگذر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش شد.

سیدی تصریح کرد: این حادثه واقع در جاده دریا حوالی روستای سید محله در حالی رویداد که یک دستگاه خودرو پراید با ۴ سرنشین که از یک خانواده بودند بعلت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و در کانال کنار جاده سقوط کرد.

وی با اشاره به اظهارات اهالی که این خانواده احتمالاً از شب گذشته در راه برگشت از مهمانی دچار این حادثه شدند و بستگان در جستجوی آنها بوده اند ،افزود : متاسفانه در اثر این حادثه هر ۴ سرنشین این خودرو دچار خفگی شدند و جان باختند.

سیدی گفت: خودروی حادثه دیده توسط نیرو های مردمی در لحظات اولیه از آب خارج شد و فوت شدگان حادثه نیز با تلاش آتش نشانان از خودرو خارج و تحویل عوامل آرامستان شهرداری شدند.

وی با اشاره به اینکه علت اصلی وقوع حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است، خاطر نشان کرد: آتش نشانان ایستگاه ۴  و نجات گران ایستگاه یک با ایمن سازی محیط حادثه و تحویل خودرو به عوامل ذیربط به ماموریت خود خاتمه دادند.

سیدی یاد آور شد: در این عملیات عوامل اورژانس ، عوامل آرامستان شهرداری ، نیروی انتظامی ، نیرو های مردمی و آتش نشانان ساری همکاری داشته اند.

سخنگوی اورژانس مازندران از مرگ خانواده چهار نفره مازندرانی بر اثر سقوط پراید در داخل کانال آبی در ساری خبر داد.

ذکریا اشکپور طی گفت‌وگویی از حادثه سقوط پراید در داخل کانال آب خبر داد و اظهار کرد: در این حادثه آقای ۳۶ ساله، خانم ۴۰ ساله و دو پسربچه ۲ و ۱۲ ساله که مدت زمان زیادی از فوت آنها گذشته بود، از کانال توسط عوامل امدادی بیرون کشیده شدند.

سخنگوی اورژانس مازندران یادآور شد: مدت زمان زیادی از مرگ این چهار نفر گذشته بود و به نظر می‌رسد که این چهار نفر از شب گذشته دچار سانحه شده و پس از سقوط دچار خفگی شدند.

بنابر گزارش های رسیده گفتنی است متوفیان آقای سید اصغر سلیلی کوهیخیلی بهمراه  همسر و دو فرزند دلبندش بوده اند.

این حادثہ در جاده لاریم بہ ساری حوالی روستای عباسعلی کش اتفاق افتاد و مرحوم سلیلی کارمند اداره بہداشت جویبـار بوده است.