تیم پاس ستارگان ساری نایب قهرمان لیگ برتر کشتی کشور شد.

 تیم پاس ستارگان ساری تنها با تکیه بر ورزشکاران داخلی نایب قهرمان لیگ برتر کشتی کشور شد.

 تیم ستارگان ساری بدون ورزشکاران خارجی با سرپرستی مسعود مدینه و هدایت مرتضی قربانی نایب قهرمان لیگ برتر کشتی کشور شد.

بیمه رازی بابل با هدایت محسن کاوه در شرایطی به عنوان قهرمانی رسید که کشتی گیران همچون ماگومد قربان علی اف، احمد گاژیماگمدوف و علیرضا کریمی را در ترکیب خود داشت. همچنین هدایت تیم بابلی برعهده محسن کاوه بود.

 مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور، در سالن امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد و ساروی ها جدال نزدیک و حیثیتی را به حریف هم استانی باختند. بعد از برگزاری رقابتهای مرحله نیمه نهایی ۲ تیم بیمه رازی بابل و ستارگان ساری با شکست پتروشیمی بهشهر و راه و شهرسازی گلستان به فینال راه یافتند.

ابتدا دیدار رده بندی برگزار شد که در پایان تیم راه و شهرسازی گلستان با امتیاز مثبت ۲۶ بر ۱۵ و برد انفرادی ۶ بر ۴ مقابل تیم پتروشیمی بهشهر به پیروزی رسید و عنوان سوم این مسابقات را از آن خود کرد.

همچنین در دیدار فینال این مسابقات تیم بیمه رازی بابل با امتیاز مثبت ۲۶ به ۱۵ و برد انفرادی ۶ بر ۴ مقابل تیم پاس ستارگان ساری پیروز شد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

بیمه رازی در شرایطی به عنوان قهرمانی رسید که کشتی گیران همچون ماگومد قربان علی اف، احمد گاژیماگمدوف و علیرضا کریمی را در ترکیب خود داشت. همچنین هدایت تیم بابلی برعهده محسن کاوه بود و پژمان درستکار هم به عنوان مربی این تیم را همراهی می کرد. البته خیلی از کشتی گیران مطرح از جمله حسن یزدانی و پرویز هادی به دلیل نزدیکی مسابقات جهانی با فینال لیگ برتر در رقابت های امروز حاضر نبودند و با هیچ تیمی قرارداد نبستند.همچنین خبری از کشتی گیران باتجربه ای مثل رضا یزدانی و فردین معصومی که قول بازگشت به کشتی را داده بود، نبود.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
دیدار فینال: بیمه رازی بابل امتیاز مثبت ۲۶ و برد انفرادی ۶- پاس ستارگان ساری امتیاز مثبت ۱۵ و برد انفرادی ۴ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا، برنده – مهران رضا زاده (۵- ۳)
۶۱ کیلوگرم: مهران شیخی، برنده – بهنام احسان پور (۵- ۲)
۶۵ کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی – میثم نصیری، برنده (۲- ۶)
۷۰ کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری – ماگومد قربان علی اف، برنده (۴- ۱۵)
۷۴ کیلوگرم: حسین الیاسی، برنده – رضا افضلی (۶- ۴)
۷۹ کیلوگرم: فریبرز بابایی – احمد گاژیماگمدوف (صفر- ۱۰)
۸۶ کیلوگرم: مسعود مددی – علیرضا کریمی، برنده (۱- ۹ ضربه فنی)
۹۲ کیلوگرم: سینا غلامی – محمدجواد ابراهیمی، برنده (۳- ۸)
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی – ولادیسلاو بایتسایف، برنده (صفر- ۶)
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده، برنده – عباس فروتن (۸- ۷)

لازم به ذکر است در نخستین دیدار نیمه نهای این مسابقات تیم های پاس ستارگان ساری و راه و شهرسازی گلستان به دیدار هم رفتند که در پایان تیم ساری با امتیاز مثبت ۲۳ بر ۱۸ و برد انفرادی ۶ بر ۴ مقابل تیم گلستان به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد.