به گزارش  تسنیم ، محمد اسماعیل ابراهیم زاده در نشستی خبری به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: با اتصال خط لوله گاز عسلویه به ساری، اظهار داشت: شهر کیاسر تا پایان شهریور امسال گازدار می‌شود.

وی افزود: صیانت از جنگل و محیط زیست برای توسعه بستر سرمایه‌گذاری در پتروشیمی جنوب ساری اجرایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه سال ۹۵ بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان برای گازرسانی به مناطق استان هزینه شده است، تصریح کرد: ۶۵ هزار خانوار استان از نعمت گاز در سال گذشته بهره‌مند شدند.

ابراهیم زاده با بیان اینکه ۳۰۰ پیمانکار اکنون در استان مشغول فعالیت گازرسانی هستند، افزود: ۴۵۰ میلیارد تومان پروژه گازرسانی در استان در حال اجرایی شدن است.

وی با اعلام اینکه ۷۷ روستای استان امسال از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند، گفت: امسال گازرسانی را به ۱۲۰ روستا استان را در برنامه داریم.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه شرکت گاز بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان به پیمانکاران بدهی دارد، افزود: میانگین پرداختی شرکت به پیمانکاران حداکثر دو ماه است.

ابراهیم زاده با اشاره به اینکه تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان تا پایان سال ۹۷ گازدار می‌شوند، تصریح کرد: شرکت گاز مازندران ۱۴۶ میلیارد تومان از مردم، صنایع و ادارات استان طلب دارند.

وی با بیان اینکه دولت خود را مفتخر به خدمت به مردم است، افزود: این تفکر در شرکت گاز مازندران برای رساندن گاز مطمئن به آنان نهادینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه خدمت به مردم در سایه همدلی یک اصل در شرکت است، گفت: ملت ایران دولت مورد تاید مردم را حمایت تا بتوانند خدمت خالصانه ای برای نظام داشته باشند.

ابراهیم زاده با بیان اینکه انتقال گاز عسلویه – ساری سبب شد تا دیگر مردم استان‌های شمالی مشکل کمبود گاز را نداشته باشند، افزود: امیدواریم بتوانیم در حوزه صادرات گاز خودکفا شویم.

وی با اشاره به اینکه هشت پیمانکار در فریم دودانگه در حال فعالیت برای گازرسانی هستند، تصریح کرد: ۱۷ پیمانکار در چهاردانگه ساری و هزارجریب نکا در حال فعالیت و این روستاها اوایل سال آینده گازدار خواهند شد.