در آستانه هفته بسیج جانشین سپاه کربلای مازندران در نشستی خبری برنامه‌های این هفته را در استان تشریح کرد.
به گزارش بلاغ، حسین‌محمد رضایی به مناسبت هفته بسیج در جمع خبرنگاران با تأکید بر نقش بسیج در استمرار انقلاب اسلامی، گفت: اگر حضور بسیج نبود شکست ایران اسلامی در برابر نظام سلطه مسلم بود.
وی با اشاره به ۸ سال دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: همگان می‌دانند که قبل از ورود بسیج مردمی به جبهه‌ها شکست و ناکامی در میدان نبرد حاکم بود اما با درایت امام خمینی(ره) نصرت حاصل شد.جانشین سپاه کربلا مازندران بابیان اینکه به مناسبت هفته بسیج ۸۰ برنامه شاخص اجرایی می‌شود، افزود: بیش از ۸ هزار برنامه در ساری و دیگر شهرستان‌های استان اجرا می‌شود.

رضایی در تشریح برنامه‌های هفته بسیج‌، گفت: برپایی نمایشگاه و فروشگاه اقتصاد مقاومتی، افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی، برپایی محافل انس با قرآن، ویزیت رایگان، جشنواره مسابقات ورزشی، اعزام گروه‌های جهادی، برپایی کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی، اجرای جشنواره‌های هنری و گردهمایی بزرگ بسیجیان در سطح شهرستان‌ها ازجمله برنامه‌های شاخص این هفته در استان است.

وی در ادامه این نشست با تأکید بر حمایت بسیج از نخبگان و کارآفرینان، تصریح کرد: به طرح‌های استانی حداکثر ۴ میلیون تومان بلاعوض و طرح‌های ملی بعد از ارسال به تهران و تائید طرح حداکثر تا ۲۰ میلیون تومان کمک بلاعوض می‌شود که در سال ۹۶ تاکنون از ۷۵ طرح حمایت‌شده است.