نشست خبری سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران با موضوع : رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان سپاه مازندرانبه همراه سرهنگ محمد رضایی جانشین سپاه کربلا و سرهنگ بالویی معاون عملیات لشگر ویژه ۲۵ کربلا در ساری برگزار شد.

به گزارش  تسنیم ، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی در نشست خبری رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲ با اشاره به اینکه بزرگداشت محرم در واقع شروع حماسه کربلا است، اظهار داشت: بسیج برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است و حضور بسیجیان در برنامه‌ها جلوه‌گر است.

وی افزود: دشمن هیچگاه طمع دست‌اندازی به ملت ایران نباید داشته باشد و هرگاه غفلت کنیم به مثابه گرگی که مترصد غفلت چوپان است ضربه خود را خواهد زد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان مازندران در استان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: امید است حضور مجدد بسیجیان در صحنه با سازوکار و سازماندهی هدفمند در این رزمایش صورت گیرد.

وی با بیان اینکه بسیجیان اسلام همواره پای ولایت فقیه هستند و مقتدرانه خواهند بود، افزود: رزمایش اقتدار بسیجیان با گردهمایی ۳۰ هزار نفره بسیجیان در مرکز استان از روز جمعه آغاز خواهد شد.

بابایی با اعلام اینکه گروه‌های خدمت با عنوان گروه‌های جهادی را به مناطق مختلف استان داریم، گفت: ۳۵۰ گروه جهادی در قالب بسیج جامعه پزشکی، محلات، دانش‌آموزی، دانشجویی به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند.

وی از ساخت ۵۰۰ خانه محروم طی دو سال گذشته توسط سپاه استان خبر داد و افزود: بخشی از اعتبارات ساخت این خانه‌ها توسط کمیته امداد، خیران و سپاه تامین گرفته است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه امسال ساخت ۷۰۰ خانه محروم را با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) را در استان شروع کردیم، تصریح کرد: ۴ پروژه آبرسانی روستایی استان را شروع کردیم و این اقدامات در راستای طرح‌های محرومیت زدایی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه ماموریت اصلی سپاه در استان حفاظت و پاسداری از ارزش‌های نظام و انقلاب در مناطق است، گفت: سپاه با کمک مردم تهدیدات فرهنگی، مالی، سیاسی، اجتماعی و امنیتی را برطرف خواهد کرد.