شهردار جویبار در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: من عاشق. شهر و عاشق مردم شهرم هستم .

علی یاری شهردار جویبار در نشست خبری به مناسبت روز شهرداری ها در شهرداری جویبار در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه مطلب گفت : من برای کار کردن به شهرم عشق می ورزم و شهرم را دوست دارم و با تمام توانم برای آبادانی شهرم تلاش می کنم.

شهردار جویبار با بیان اینکه برای عمران شهر امسال بیش از یک میلیارد تومان اعتبار گذاشتیم خاطر نشان کرد :این اعتبارات برای آسفالت معابر وجوی جداول و پیاده رو سازی هزینه خواهد شد که الان همزمان در پنج نقطه شهر کار پیاده روی سازی در پنج محله جویبار در حال اجرا است..

او با تاکید بر اجرای  طرح های در دست اجرای شهرداری افزود :خانه تاریخی تقوایی یکی از طرح های است که شهرداری این خانه را خریداری کرد و برای اجرای موزه کشتی طرح اولیه آن را تهیه کرده و با نشستی بامدیر کل میراث فرهنگی گذاشتیم در حال پیگیری اجرا وجذب اعتبار ات برای احداث موزه کشتی هستیم.

یاری از دیگر طرح های در دست اجرا طرح ممیزی املاک شهر جویبار است که کار مزایده آن از طریق جراید صورت گرفته و بزودی پیمانکار این طرح مشخص می شود.

علی یاری تصریح کرد: با توجه به حواشی ایجاد شده در بحث جمعه بازار مزایده جمعه بازار با حضور دو نماینده شورا ی شهر، وچند نفر از کارشناسان شهرداری و حراست شهرداری برگزار شد و اندسته از شرکت کنندگانی که فاقد مدارک لازم برای شرکت در این مزایده بودند ترتیب اثر داده نشده و سه فرد برتر مزایده برای تعیین صلاحیت به نیروی انتظامی معرفی شدند.

 ما جز محدود شهرداری های استان هستیم که حقوق کارکنان شهرداری را ماهیانه پرداخت میکنیم و معوقه نداریم

شهردار جویبار در ادامه با اشاره به در اختیار گرفتن زمین ۱۱هکتاری برای احداث پارک جنگلی گفت : این طرح با فراخوانی که شهرداری صورت خواهدداد پارک جنگلی را برای شهروندی راه اندازی خواهد کرد.

یاری از آماده سازی طرح دریایی چپکرود شهرداری جویبار خبر داد واظهار داشت : در سال جاری بیش از ۴۰۰میلیون تومان برای آماده سازی طرح دریا با احداث و نصب ۳برج بزرگ نوری، نصب منبع جدید ۱۰هزار لیتری آب شرب، حمام، دوش های کانکسی در ساحل بازسازی سرویس بهداشتی، رنگ آمیزی آلاچیق، و چندین اقدامات دیگر صورت گرفت.