نشست مطالبه گری دانشجویان بسیجی استان مازندران با عنوان «به وقت مردم» با حضور دو نماینده مجلس و همچنین جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های مازندران در سینما شقایق بابلسر برگزار شد.

به گزارش  فارس، ولی‌الله نانواکناری در دیدار با دانشجویان استان در برنامه به‌وقت مردم، اظهار کرد: امروز نیازمند چنین اتحاد و انسجامی هستیم.

وی با طرح این سؤال که آیا استکبار جهانی حق دارد نسبت به ما این سؤال را مطرح کند که شما نباید انرژی هسته‌ای داشته‌ باشید، افزود: به‌طور حتم همه انسان‌های روی زمین و آزادی‌خواهان پاسخ منفی به این سؤال خواهند داد اما استکبار خوی استکباری‌اش را آنچنان پیش گرفت تا بتواند ما را وادار به مذاکره‌ای کند که نتیجه آن مذاکرات و جریانات استکباری برجام است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آیا امریکا در برجام به تعهدات خود عمل کرد؟ علاوه بر اینکه به تعهدات خود عمل نکردند، یک‌طرفه خودشان خارج هم شدند.

نانواکناری با تأکید بر اینکه ما به استکبار در هیچ شرایطی نمی‌توانیم اعتماد کنیم، خاطرنشان کرد: حال اگر FATF هم مطرح شود، چه تأیید کنیم و چه نکنیم، فرقی ندارد، آنها کار خودشان را انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: همه دشمنان اطلاع دارند که منافقان دست‌شان تا بوده به خون جوانان، کارگران، پیران و مسؤولان آلوده است اما آنها قصد دارند آزادی‌خواهان جهان را در لیست تروریست قرار دهند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استکبار هیچ‌گاه قابل اعتماد نیست، تأکید کرد: ملت و دولت باید صف نفوذناپذیری درست کرده و در مقابله با دشمنان ایستادگی کنند.

نانواکناری یادآور شد: همانند دوران دفاع مقدس در مقابله با استکبار جهانی به پیروزی خواهیم رسید، این سد را خدا دوست دارد، این وعده الهی است که همه با هم برای هم در کنار هم، همدل، همزبان و همراه شویم تا بتوانیم گام‌های بلندی برداریم.

 سیدعلی ادیانی نیز در برنامه به‌وقت مردم که به همت سازمان بسیج دانشجویی مازندران و  کانون بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران برگزار شد، اظهار کرد: وجود این‌گونه نشست‌ها به‌عنوان حلقه مفقوده جریان ارزشی در کشور و مازندران بوده و آن را به فال نیک می‌گیریم.

وی با بیان اینکه اگر می‎خواهیم واقعاً مطالبه‌گری کنیم، این امر الزاماتی دارد، افزود: یکی از آنها برنامه‌ریزی و هزینه‌دادن‌‌ها، چه هزینه‌های مالی و چه سیاسی است، اشکال جدی امروز کشور ما این است که اغلب ما پشت مقام معظم رهبری سنگر می‌گیریم و ایشان را هزینه می‌کنیم، درصورتی‌که ماها باید هزینه شویم.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: لازمه انجام مسؤولیت‌ها در هر سطح و رده‌ای، سه ویژگی طلب می‌کند که  نخست اهل بصیرت باشند نه اهل بصر، چه بسیار بینندگانی که به‌واسطه قوه باصره کور هستند و چه بسیار به ظاهر افرادی که از قوه باصره برخوردار نیستند اما فوق‌العاده عمیق هستند؛ سنگر نشستن، ترکش خوردن، نیش، شایعه، تخریب، تخطئه، توطئه، عملیات فریب و روانی دارد که باید صبر کنیم و نکته بعدی آگاهی، وقوف و اشرافیت بر نقطه نقطه مواضع است.

ادیانی با طرح این سؤال که آیا لایحه CFT حق بود، گفت: کل بحث اینجاست، این بحث‌ها جناحی نیست، بحث انقلاب است، مخلص هر نیرویی هستیم که در قاموس انقلاب و سپهر آسمان نیروهای ارزشی قرار می‌گیرد؛ ما مواضع را نگاه می‌کنیم که دو دیدگاه در این زمینه است، گروهی می‌گویند حق و مفید به‌نفع کشور است و گروهی دیگر اعلام می‌کنند حق نیست  چون دوستان موافق نیامدند، می‌خواهم استدلال موافقان لایحه را به‌عنوان فردی که همه چیز این لایحه را می‌داند، بازگو کنم.