به‌نفع دانش‌آموزان بی‌سرپرست و بدسرپرست
نمایشگاه خیریه عکس « تصویرسازی‌های کوچک » در مازندران برپا شد
عضو انجمن هنرهای تجسمی ساری گفت: نمایشگاه خیریه عکس « تصویرسازی‌های کوچک » به‌نفع دانش‌آموزان بی‌سرپرست و بدسرپرست دایر شد.
مهناز خلیلی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، درباره برگزاری این نمایشگاه خیریه، اظهار کرد: نمایشگاه تصویرسازی با ارایه آثار برخی تصویرگران حرفه‌ای به مدت یک هفته در نگارخانه هفت آینه شهر ساری درحال برگزاریست .

وی افزود: آثارهای این نمایشگاه در دوبخش تکنیک‌های دستی و دیجیتال ارائه می‌شود و قیمت پایه آثار از ۴۰ هزار تومان شروع می‌شود.

عضو انجمن هنرهای تجسمی ساری بیان کرد: عواید فروش عکس‌ها صرف دانش‌آموزان بی‌سرپرست و بدسرپرست می‌شود که به خاطر مشکلات مالی شرایط ادامه تحصیل ندارند.

خلیلی با اشاره به اینکه امیدواریم چنین اقداماتی به یک الگو تبدیل شود، تصریح کرد” در واقع یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه خیریه تصویرسازی، فرهنگ‌سازی است تا هنرمندان و مردم بیشتر به مشارکت در امور خیریه برای کمک به جوانان دارای مشکل بپردازند و نهادهای مردمی نیز به این کار ترغیب شوند و شاهد چنین اقداماتی در طول سال باشیم.

وی در پایان گفت: این نمایشگاه از ۱۴ تا ۲۰ دی ماه در ساری واقع در میدان راه آهن، خیابان مازیار، مازیار یکم، نگارخانه هفت آینهدرحال برگزاریست و ساعت بازدید نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۰  میباشد که امیدواریم مردم و مسؤولان شهر ساری در این امر سبز یاری‌مان کنند.