در هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری؛

کلیات بودجه سال ۹۷ شهرداری ساری با افزایش ۵ درصدی نسبت به سال قبل به تصویب رسید

کلیات بودجه سال ۹۷ شهرداری ساری با افزایش ۵ درصدی نسبت به سال قبل با رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر ساری به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری، هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۲۸ بهمن ماه ۹۶ با حضور کلیه اعضای شورا، معاونین اداری و مالی و شهرسازی شهرداری و اصحاب رسانه به منظور بررسی و تصویب لایحه بودجه سال ۹۷ شهرداری و سازمان های تابعه تشکیل شد.

در لایحه پیشنهادی شهرداری ساری، بودجه این نهاد بدون احتساب سازمان های تابعه از رقم ۴۲۷ میلیارد تومان در سال ۹۶ با رشد ۵ درصدی به ۴۵۰ میلیارد تومان در سال ۹۷ افزایش یافته است.

در این لایحه، بودجه جاری شهرداری ۱۵۸ میلیارد تومان (۳۵ درصد کل بودجه) و بودجه عمرانی نیز ۲۹۲ میلیارد تومان (۶۵ درصد کل بودجه) پیشنهاد شده است.

در پایان این جلسه که دو ساعت و سی دقیقه به طول انجامید، پس از اظهار نظر موافقان و مخالفان و انجام رأی گیری، کلیات بودجه سال ۹۷ شهرداری ساری با ۷ رأی موافق (مدینه، زلیکانی، آقامیری، شمشیربند، نجاریان، نقیبی و یوسفی) و ۲ رأی مخالف (قاسمی و عشوری) به تصویب رسید.

گفتنی است، بررسی جزئیات بودجه سال ۹۷ شهرداری ساری و همچنین لایحه پیشنهادی بودجه سازمان های تابعه نیز به جلسه آتی شورا موکول شد.