به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، همایش دوچرخه سواری همگانی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با همت این شهرداری و حوزه مقاومت بسیج علی ابن ابی طالب(ع) برگزار شد.

 بر اساس این گزارش مهندس ملکی ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین و شرکت کنندگان در این همایش، با عرض تبریک و تهنیت به مناسبت هفته بسیج به تشریح فعالیت های این نهاد مردمی پرداخت و بیان کرد: بسیج نمادی از یک حرکت اجتماعی بزرگ است که امروزه در تمامی حوزه ها وجود این نیروهای مخلص و مردمی برای همگان قابل لمس می باشد.
 وی با اشاره به اینکه مدیریت جهادی و بسیجی شهرداری ساری باعث وحدت بی نظیری در بین این مجموعه با شهروندان گردیده است، افزود:اتفاقات و اقداماتی که با مدیریت دکتر عبوری شهردار محترم و حمایت اعضای محترم شورای شهر در کهن شهر ساری افتاده است موجب الگو برداری شهرها و حتی استان های همجوار از عملکرد تیم مدیریت شهری گردیده است.
 شهردار منطقه توسعه متوازن در تمامی مناطق را یکی از دغدغه های تیم مدیریت شهری برشمرد و خاطرنشان کرد: شهرداری ساری در راستای توسعه و آبادانی و ارائه خدمات به هنگام به مناطقی که کمتر توسعه یافته اند را در دستور کار خود قرار داد که امروز شاهد این هستیم که بزرگترین پروژه های اجرائی در سطح شهر در منطقه سه در حال اجرا و پیاده سازی است.

مهندس ملکی با بیان این مطلب که منطقه سه به عنوان بزرگترین کارگاه فعالیت های عمرانی و فنی در سطح شهر تبدیل شده و پروژه های متعددی پی در پی در حال اجرا می باشد افزود: بهسازی ورودی جنوب شهر، بهسازی فاز اول و دوم کمربندی جنوبی، ایجاد باند کندرو، پیاده رو سازی، احداث کانال هدایت آبهای سطحی، جدول گذاری و نهضت آسفالت از جمله پروژه های این منطقه عنوان کرد.

 وی با اشاره به اینکه اجرای این پروژه ها باعث تحول عظیمی در ایجاد رفاه و نشاط شهروندان خواهد شد، افزود: فاز دوم  پروژه پارک ملل در ادامه فاز نخست به مساحت ۶/۵ کیلومتر که در این منطقه قرار دارد، به یکی از بزرگترین مناطق گردشگری و توریسم تبدیل خواهد شد که علاوه بر توسعه و آبادانی منطقه باعث ایجاد اشتغال شهروندان نیز می باشد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نوذری ضمن قدردانی از برگزاری این همایش و تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج الگویی برای تمامی اقشار جامعه است و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی توسط این نیروهای مخلص را ستودنی برشمرد.

 در انتهای همایش از نفرات برتر که رتبه اول تا سوم را به دست آوردند تجلیل و به قید قرعه به شرکت کنندگان به رسم یادبود هدیه ای اهدا گردید.

شایان ذکر است این مراسم با حضور مهندس ملکی شهردار منطقه، دکتر کوروش یوسفی عضو محترم شورای اسلامی شهر، فرمانده سپاه شهرستان ساری سرهنگ علی خادم، سرهنگ تیمور نادری فرمانده حوزه مقاومت بسیج علی ابن ابی طالب،حجت الاسلام والمسلمین نوذری نماینده محترم ولی فقیه در سپاه ساری و مسئولین و جمعی از شهروندان برگزار گردید.