اولین همایش تجلیل از شهروندان قانونمند باموضوع ترافیک و حمل و نقل در ساری برگزارشد

حبیب باقری مدیرعامل این سازمان با بیان این نکته که در طی این مدت که قبول مسئولیت نمودم تلاش نمودیم پروژه هایی را تعریف کنیم که در راستای کاهش ترافیک باشد وی با این نکته که آموزش و ارتقای سطح فرهنگ ترافیکی شهروندان از جمله برنامه های این سازمان می باشد که به شدت پیگیری می کنیم و با توجه به اینکه این موضوع یکی از دغدغه های مدیران شهری است لذا می بایست با تلاش و برنامه ریزی تمامی مدیران شهری معضلات و مشکلات حوزه حمل و نقل ، ترافیک را حل نماییم.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری در آستانه روزجهانی حمل نقل مراسم تجلیل و تقدیر از نمونه های ترافیکی با حضور مهندس نظری مدیرکل راه و شهرسازی مازندران. مهندس اسد فرماندار جویبار. دارایی مدیر کل بیمه ایران مازندران. دکتر عباسی مدیر کل پزشکی قانونی مازندران. محمدی تاکامی مدیرکل دفتر شهری استانداری مازندران. آقامیری و شمشیربند اعضای محترم شورای اسلامی شهر ساری. شهرداران نکا د فریم. کیادهی مشاور شهردار ساری. دکتر ولیپور مدیر کل کتابخانه های مازندران. فردوس حاجیان معلم برگزیده یونسکو و جمعی از مدیران شهری و اعضای سازمان در سالن مهرگان ساری با شکوه خاصی  برگزار گردید.
در این مراسم که مدیران استانی و اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری ساری حضور داشتند.
حبیب باقری مدیرعامل این سازمان با بیان این نکته که در طی این مدت که قبول مسئولیت نمودم تلاش نمودیم پروژه هایی را تعریف کنیم که در راستای کاهش ترافیک باشدوی با این نکته که آموزش و  ارتقای سطح فرهنگ ترافیکی شهروندان از جمله برنامه های این سازمان می باشد که به شدت پیگیری می کنیم و با توجه به اینکه این موضوع یکی از دغدغه های مدیران شهری است لذا می بایست با تلاش و برنامه ریزی تمامی مدیران شهری معضلات و مشکلات حوزه حمل و نقل ، ترافیک را حل نماییم،سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران: مقوله ی حمل و نقل ترافیک از جمله مسائلی است که اهمیت فراوانی در سطوح مختلف جامعه دارد لذا از خدمات شایان شهرداری ساری و دکتر مهدی عبوری و همچنین برادر خوبم مهندس حبیب  باقری که با اقدامات ارزنده خودشان توانستند عملکرد قابل توجه ای از خودشان به منصه ظهور برسانند به همین منظور اداره کل راه و شهرسازی آمادگی هرگونه همکاری را با شهرداری ساری در راستای توسعه حوزه های مختلف  مدیریت شهری  دارد و انشاالله با همکاری و برنامه ریزی شاهد اتفاقات خوبی در آینده باشیم.همچنین فردوس حاجیان فعال حوزه فرهنگی در این مراسم گفت:مقوله ی فرهنگ امری مهم و حساس در جامعه کنونی می باشد که یکی از الزامات فرهنگ در  جامعه کنونی ارتقای سطح فرهنگ  ترافیکی شهروندان می باشد که در این راستا بنده نقش صداسیما را مهم و جدی میدانم که متاسفانه طی چند سال اخیر شاهد عملکرد نامناسب رسانه ملی در حوزه فرهنگ سازی ترافیکی بوده ایم.دکتر ولیپور هم ضمن قدردانی از برگزاری چنین برنامه ی باشکوهی از اجرای طرح مشترک با این سازمان در امر ترویج کتاب با تاکسی خبر داد.یاداور می شود:در انتها ضمن تجلیل از شهروندان نمونه ترافیکی این ضیافت با صرف شام به پایان رسید .