مراسم پیاده روی خانوادگی با حضور جامعه کارگری و بازنشستگان و با همراهی مسئولین در قائم شهر برگزار شد. این مراسم به مناسبت هفته کارگر برگزار و جوایزی نیز به شرکت کنندگان اهدا شد. نصرالله دریابیگی دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران در این مراسم بر برگزاری مراسمات شاد و مفرح برای خانواده کارگران در استان تاکید کرد.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران در حاشیه این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از حضور پرشور جامعه کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران استان مازندران در همایش پیاده روی خانوادگی هفته کار و کارگر گفت: با نزدیک شدن روزجهانی کارگر همایش پیاده روی خانوادگی و مسابقات مختلف ورزشی به مناسبت هفته و روز کارگر برگزار گردیده تا با اجرای این مراسم علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی در میان این قشر خدوم ، از مقام والای کارگر تجلیل بعمل آید.

نصراله دریابیگی با تاکید بر فواید و تاثیرات ورزش بر زندگی شخصی و کاری اظهار کرد: با توجه به توصیه های دینی جهت پرداختن به امر ورزش و تاثیر مستقیم آن بر سلامتی جسم و روان و افزایش بهره وری در میان جامعه کار و تولید، می بایست همواره در جهت سالم سازی محیط های کاری به وسیله اشاعه ورزش گام برداشت. 

لازم به ذکر است در پایان مسیر این مراسم پیاده روی به قید قرعه جوایز نفیسی اعم از دوچرخه، وسائل ورزشی و….. به شرکت کنندگان در این مراسم اهدا گردید. همچنین اسماعیل عمادی و مهدی سیفی نیز در این مراسم به اجرای حرکات نمایشی یوگا پرداختند.