در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته یک، تیم خونه به خونه بابل با نتیجه سه بر یک تیم ایرانجوان بوشهر را شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت ،خونه به خونه بابل در یک بازی مقتدارانه توانست ایرانجوان بوشهر را با سه گل بدرقه کند. در این دیدار که در استادیوم خانگی خونه به خونه برگزار می‌شد، این تیم با برتری یک گله، نیمه اول را به سود خود خاتمه داد و در نیمه دوم نیز با دو گل دیگر برتری خود را قاطعیت بخشید.

گل‌های خونه به خونه را در این دیدار محمد قاسمی نژاد، سجاد مشکل پور و روح الله باقری به ثمر رساندند تا تغییر روی نیمکت ایرانجوان نیز کمکی به وضعیت نماینده بوشهر نکند و آنها همچنان به قعرنشینی خود ادامه دهند. اویس کردجهان در دقایق پایانی این بازی از روی نقطه پنالتی یکی از گل های حریف را پاسخ داد تا این دیدار در نهایت با پیروزی ۳ بر ۱ شاگردان جواد نکونام خاتمه یابد. خونه به خونه نیز با این پیروزی ۱۱ امتیازی شد و خود را در جمع مدعیان حاضر کرد.

اکسین که در دیدارهای خانگی بسیار خطرناک نشان داده و حتی در جام حذفی هم موفق به شکست تیم لیگ برتری سایپا شد، موفق شد چهارمین پیروزی پیاپی در خانه را مقابل تیم منسجم و مدعی نساجی مازندران جشن بگیرد.

شاگردان مهدی پاشازاده در این دیدار می توانستند با کسب پیروزی و با توجه به تساوی بادران تا دقایق انتهایی برابر گل گهر در سیرجان به صدرجدول برسند و در کنار نفت مسجد سلیمان قرار بگیرند، اما با قبول دومین شکست در رتبه سوم باقی ماندند، تا برای صعود به لیگ برتر به هفته های آتی چشم داشته باشند.