هفتادوچهارمین برنامه جهادی کاروان سلامت خیریه همت عالی مازندران در منطقه محروم لفور شهرستان سوادکوه شمالی

ارائه بیش از ۱۰۰۰ ویزیت تخصصی رایگان در منطقه محروم لفور شهرستان سوادکوه شمالی

برگ زرین دیگری از تلاش های سازمان مردم نهاد خیریه “همت عالی مازندران “

دکتر عالیه زمانی رییس هیئت مدیره خیریه همت عالی مازندران گفت؛ به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به منظور ارائه خدمات آموزشی ، درمانی و دارویی رایگان ، با همکاری جمعیت هلال احمر و حضور ارزشمند پزشکان و پیراپزشکان عضو این سمن ، هفتادوچهارمین کاروان سلامت به منطقه لفور شهرستان سوادکوه شمالی اعزام شد .
به گزارش روابط عمومی سمن خیریه همت عالی ، دکتر عالیه زمانی گفت: جمعیت هلال احمر ، پشتیبانی و تامین داروی رایگان را در این برنامه جهادی را به عهده داشته است.
رییس هیئت مدیره سمن خیریه همت عالی با اشاره به انجام بیش از ۱۰۰۰ ویزیت رایگان برای اهالی منطقه، ادامه داد : در این کاروان ۱۶ گروه پزشکی و پیراپزشکی متشکل از متخصصین قلب وعروق، کودکان، عفونی، داخلی، زنان وزایمان، ارتوپدی، درد، دندانپزشک ،ژنتیک ، پزشک عمومی ، تغذیه ، روانشناس و کارشناسان پرستاری، توانبخشی ، مامایی و دارویی  به آن روستا اعزام شد .
وی ادامه داد : از بخش های مهم و جالب توجه این کاروان سلامت ، ارائه آموزشهای لازم با موضوعات کنترل و پیشگیری از فشارخون و تغذیه در سلامتی و انجام خدمات متنوع دندانپزشکی برای مراجعین و اهالی منطقه بوده است .

دکتر عالیه زمانی افزود : سنجش قند خون و ارزیابی و کنترل فشار خون از بخش های دیگر این برنامه بود .
وی در پایان از مدیران و دست اندرکاران جمعیت هلال استان و شهرستانهای سوادکوه و جویبار ، معاون بهداشتی دانشگاه و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان و کمیته امداد استان و شهرستان سوادکوه، دهیار و شورای اسلامی روستای کالیکلا
قدردانی و تشکر نمود.