باحضور عضو شورای شهرساری ؛

گردهمایی فرهیختگان و پیشکسوتان هنرستان فنی و حرفه‌ای ساری برگزار شد

گردهمایی سالانه فرهیختگان،پیشکسوتان و اساتید بازنشسته فرهنگی هنرستان فنی و حرفه ای شهید خیری مقدم شهرستان ساری دردانشگاه پردیس تربیت معلم پسرانه استان مازندران(ساری) برگزار شد.
به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی، سید علی آقا میری عضو شورای اسلامی شهر ساری و دانشجوی اسبق فنی و حرفه ای با ادای احترام و قدردانی از تلاش بی بدیل و بی دریغ بزرگان و اساتید پیشکسوت فنی و حرفه‌ای مرکز ساری،گردهمایی این عزیزان معلم را بسیار زیبا و ستودنی دانست و گفت: این فرصت را قدر و غنیمت بدانیم و آن را در جهت کسب تجربه به دیگران و نسل های آینده قرار دهیم.
وی همچنین با ارائه گزارشی از روند رو به رشد توسعه شهر ساری،با بیان اینکه با توصیه دوستان فرهنگی و اساتید خود پا به عرصه خدمت رسانی در شورای اسلامی شهر ساری نهادم، از اعتماد این عزیزان معلم و سایرین قدردانی کرد و افزود:فرهنگیان هر کجا باشند هدفی جز خدمت رسانی به جامعه،مردم و همنوعان نداشته و ندارند.
آقامیری در ادامه با تاکید بر اینکه بدترین آدم آموزش و پرورش را به بهترین شغل دیگر نمی فروشم تصریح کرد: ادبیات و دیدگاه فرهنگیان جلوتر قرار دارد و ما با اهداف والا در جهت تحقق سرنوشت انسان ها تلاش می کنیم.
عضو شورای شهرساری با اشاره به اینکه بنده به عنوان نماینده فرهنگیان در شورا شان و منزلت شما را حفظ میکنم، روند رو به رشد توسعه شهری مرکز استان مازندران را با کوشش اعضاء شورای شهر و شهرداری ساری مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت:طرح و برنامه های خوبی در حال اجرا است و اولویت با طرح های نیمه کاره است.
آقا میری در ادامه از اتمام پارک ۹ هکتاری بانوان و پارک تفریحی ولایت تا پایان سال خبر داد و یادآور شد: با سرمایه‌گذاری مدیر پروژه تله کابین رامسر(نجفی) درپارک جنگلی شهید زارع ساری شهر بازی آبرومند و در خور شان مردم احداث خواهد شد.
وی همچنین در پایان سخنانش از احداث و راه اندازی خانه امید با مساحت ۶۰۰ متری برای بازنشستگان و نیز اولویت اجرای پروژه های جمع آوری آب های سطحی در شهر ساری خبر داد و از تمام پیشکسوتان و فرهیختگان فرهنگی خواست طرح ها و نظرات خود را به اعضاء شورای اسلامی شهر ساری ارائه نمایند.
گفتنی است در ابتدای این مراسم با شکوه استاد جعفر قریشی رییس اسبق هنرستان فنی و حرفه ای بهشهر ضمن قدردانی از حضور اساتید و پیشکسوتان فرهنگی هنرستان فنی و حرفه‌ای مازندران گفت:فرشتگان تعلیم و تربیت با زحمات بی ریا جوانی و نیروی جسمانی خود را در راه توسعه و پیشرفت جوانان این مملکت گذاشتند و اکنون که به مرز پیری رسیده اند با قلبی جوان هنوز هم عشق خدمت به مردم و وطن را دارند.
شایان ذکر است این مراسم با اجرای موسیقی سنتی از سوی پنج نفر از دانشجویان دانشگاه تربیت معلم مازندران و نیز مدیحه سرایی محمد مهدی ناطق در منقبت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) مزین شد.