در آستانه ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا یادواره پاسدار شهید نصرت الله رمضان نژاد ارفعی شهید شاخص مدرسه قرآنی شهید احمد لزگی برگزار شد

با حضور دانش آموزان مدرسه قرآنی شهید لزگی ،مسئولین دستگاههای فرهنگی ،مسئولین نظامی و انتظامی همرزمان و خانواده شهید نصرت الله رمضان نژاد یادواره شهید شاخص مدرسه قرآنی شهید لزگی  در سالن ارشاد ساری برگزار شد .

این مراسم که هرساله با ابتکار و تلاش سرکار خانم لزگی مدیر مدرسه ،معاونین وهمکاران مدرسه قرآنی شهید لزگی با برگزاری یادواره به نام یک شهید برگزار می شود مراسم یادواره امسال به نام پاسدار شهید نصرت الله رمضان نژاد نامگذاری شد .
دانش آموزان مدرسه قرآنی شهید لزگی در ماههای گذشته با حضور بر سر مزار پاک این شهید و حضور در جمع خانواده ،همسر و فرزند این شهید با خصوصیات و اخلاقی این شهید قرآنی آشنا شدند .
این مراسم با معنوی با اجرای برنامه های متنوع شامل سرود خوانی توسط دانش آموزان ،پخش کلیپ های حماسی و تصاویر شهید نصرت الله و بیان خاطره توسط یکی از همرزمان و بیان هدف برگزاری این مراسم توسط سرکار خانم لزگی مدیر مدرسه قرآنی و همچنین اهداء لوح تقدیر در آستانه ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا به همسر و فرزند پاسدار شهید نصرت الله رمضان نژاد پایان یافت .