کتاب زندگینامه شهدای روستای وسطی کلای قائمشهر رونمایی شد

یادواره امام راحل ( ره ) و ۲۱ شهید روستای وسطی کلا قائمشهر شامگاه دوشنبه با حضور مسئولین شهرستانی ، آحاد مختلف مردم و خانواده معظم شهدا در مسجد مهدیه قائمشهر همراه با رونمایی کتاب بیست و یک ستاره برگزار شد.

به گزارش  ایرنا ، کتاب بیست و یک ستاره به نویسندگی مرضیه فلاح کرد آبادی به رشته تحریر درآمد .
در این کتاب به موضوع معرفی شهدای وسطی کلا همچون جنگ ایران و عراق از سال های ۶۷ تا ۵۹ و سرگذشت نامه شهدا پرداخته شد .
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قائمشهر در این مراسم در خصوص سبک زندگی امام راحل ( ره ) و شهدا ، گفت : امام خمینی ( ره ) کسی بود که می خواست گمنام بماند ، اما قانون خلقت به طوری اقتضاء کرد که ایشان پرآوازه ترین رهبر بشریت شد .
سید حسین ابراهیمیان با بیان اینکه امام راحل ( ره ) پرنام و نشان ترین انسان در تاریخ بشریت بود ، افزود : هنگامی که امام راحل به وطن بازگشت میلیون ها نفر از فرودگاه چشم انتظار ورد امام خمینی ( ره ) به وطن بوده اند.
وی گفت : همچنین در مراسم ارتحال امام راحل ( ره ) و به اعتراف دوست و دشمن باشکوه ترین مرام استقبال از امام خمینی ( ره ) انجام شده است .
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قائمشهر همچنین با اعلام اینکه شهدای ما را در گمنامی و بی نشانی یافته اند ، بیان کرد : شهدا کسانی بوده اند که با رفتن به جبهه از خاک وطن دفاع کرده اند تا ذره ای از خاک ایران به دست دشمنان نیفتد .
وی افزود : شهدا کسانی بوده اند که در بحرانی ترین شرایط جبهه با رسیدن به درجه رفیع شهادت از آزمایش الهی سربلند بیرون آمده اند.
شهرستان قائمشهر بیش از یک هزار شهید تقدیم انقلاب ایران اسلامی کرده است .