آتش‌سوزی سالن آمفی تئاتر سینمای هتل رامسر به وقوع پیوست توسط نیروهای امدادی از شهرستان رامسر و تنکابن، حدود ساعت ۱۳ به طور کامل خاموش شد.

به گزارش  تسنیم، ‌در ساعت 10:30 پس از اعلام حریق در هتل رامسر نیروهای آتش‌نشانی از دو  ایستگاه سریعا به محل اعزام شدند و تقریبا یک ساعت پیش توانستند این حریق را مهار و به طور کلی آتش را خاموش کنند.

یکی از  مسئولان  هتل ‌اظهار داشت: این حادثه در سینمای جنب هتل به دلیل اتصالی سیم برق اتفاق افتاد که با حضور نیروهای آتشناشی شهرستان رامسر و فرودگاه این شهرستان ابتدا آتش تحت کنترل قرار گرفت و  پس از دوساعت آتش کاملا اطفاء شد.

این مسئول در ادامه افزود: به محض آغاز حریق و به صدا در آمدن سیستم هشدار؛ مسئولان هتل برای جلوگیری از بروز هرگونه حادثه جانی نه تنها این ساختمان را تخلیه کردند بلکه مهمانان هتل را نیز به بخش دیگری از ساختمان، دور از منطقه آتش منتقل کردند و اکنون که شرایط عادی شده مهمانان دوباره به اتاق‌های خود بازگشته‌اند.

وی تاکید کرد:  خوشبختانه با سرعت عمل مسئولان هتل و همچنین حضور به موقع نیروهای آتش نشانی  هیچ خسارت جانی در این حادثه نداشتیم.

وی ضمن اشاره به اینکه هیچ خسارتی به ساختمان اصلی هتل وارد نشده است تصریح کرد: اکنون نیروهای آتش‌نشانی در محل مستقر هستند تا مبادا دوباره آتش شعله شود و باعث بروز حادثه مجدد باشد و تا ساعاتی دیگر اگر کارشناسان فنی آتش نشانی اطفاء کامل را تایید کنند ماموران محل را ترک می‌کنند.

به گفته وی براساس برآوردهای اولیه سینمای جنب هتل تقریبا 80 درصد خسارت دیده و همچنان کارشناسان درحال بررسی دلایل بروز حادثه و میزان خسارت وارده هستند و پس از نتیجه مناسب و قابل استناد اخبار مربوطه از طریق رسانه‌ها منتشر می‌شود.