چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری با حضور اصحاب محترم رسانه در تالار جلسات ساختمان جدید شورا برگزار شد

رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: 130 مصوبه خروجی شورای سهر ساری در سال 97 بوده است.

سید مسعود مدینه عصر امروز درچهلمین جلسه شورای شهر ساری به رویدادهای پیش رو در سال 97 اشاره و با ارزیابی عملکرد شورا در سالجاری اظهار داشت: 130 مصوبه خروجی شورای شهر در سال 97 بوده است.

وی افتتاح تونل شهری شهید علمدار را از پروژه های مهم شورا و شهرداری در سال 97 اعلام کرد و افزود: اگر چه هدف گذاری سال 97 با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و شهرداری عدم تعریف پروژه جدید بوده است اما به تناسب ضرورت این پروژه تعریف و به بهره برداری رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری از افزایش 13.5 درصدی بودجه شهرداری ساری در سال 98 خبر داد و این افزایش را به فال نیک گرفت.

وی خواستار شد کسانی که مسئولیت دارند ،اختیارات خود در فضای آرامش برای ارتقاء نشاط شهروندان بکارگیری کنند.

مدینه به رویکرد شورا و شهرداری در حوزه گردشگری و توسعه این مهم در مرکز استان اشاره کرد و گفت: با تحولات اساسی در حوزه مدیریت شهرداری تحولات اساسی در حوزه گردشگری اتفاق افتاده و این موجب شد تا مسافران ساری را بعنوان مقصد سفر خود در ایام نوروز و تابستان انتخاب کنند.

وی به طرح غیر کارشناسی طرح انتقال اب دریای خزر به کویر سمنان اشاره کرد و از سیدعلی آقامیری نماینده شورای استان برای دفاع از مردم استان قدردانی کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری به استقرار ستاد تسهیلات سفر در شهرداری ساری اشاره کرد و ادامه داد: این ستاد تمهیدات لازم را برای مسافران و گردشگران نوروزی در مرکز استان اتخاذ کند.

به گزارش ایلنا از ساری، علی اکبر زلیکانی بعدازظهر امروز در چهلمین جلسه شورای شهر ساری به 25 اسفند روز شهردار اشاره کرد و اظهار داشت: تمامی شهرداران خسته نباشند؛عبوری خسته نباشید.

وی به مراسم تشییع شهید سید جواد اسدی شهید مدافع حرم فردا در ساری اشاره کرد و افزود: امنیت امروزمان مرهون رشادت ها و جانفشانی های شهدا و خانواده های آنان است.

نائب رئیس شورای شهر ساری گفت: امیدواریم در ادامه مسیر شهیدان ثابت قدم باشیم چرا که فضای امن امروز حاصل جانفشانی های این عزیزان است .

وی همچنین از دفاع جانانه سید علی آقامیری نماینده شورای عالی استان ها از طرح انتقال آب دریای خزر قدردانی کرد و افزود: کار این نماینده شورای عالی استان به دور از حرکات نمایشی بهره گیری مناسب از تریبون شورا بوده است که به خوبی از مردم استان دفاع و از این طرح انتقاد کردند.

زلیکانی افزود: انتقال اب دریای خزر به سمنان اثرات تخریبی جبران ناپذیری برای محیط زیست مازندران دارد.

وی به پروژه نیمه کاره ساری- تاکام که از دولت احمدی نژاد تاکنون نیمه کاره رها شده است تصریح کرد : هر چند پروژه های دیگری نیز در استان و ساری همچنان نیمه تمام رها شده است.

 

لاز به ذکر است زهرا شریفی خبرنگار خبرگزاری ایلناو مصطفی توحیدیان عکاس پایگاه اطلاعرسانی خبر ساری در اولین جشنواره برترین های شورایی حائز عنوان برترین خبرنگار و برترین عکاس شورایی گردیدند و لوح و تندیس این جشنواره در آخرین جلسه شورای شهر ساری در سال 97 به آنها اهدا شد .