تجمع مردم ساری در حمایت از سپاه پاسداران

مردم ولایت مدار و شهید پرور ساری به یاد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و در حمایت از پاسخ قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اقدام تروریستی آمریکا در میدان امام(ره) ساری مقابل ناحیه مقاومت بسیج مرکز استان تجمع کردند.
مردم با سردادن شعارهای “سپاه انقلابی؛ تشکر تشکر” از حمله موشکی صبح‌امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی ها حمایت کردند.

جمعی از مردم ساری با حضور خودجوش مقابل ساختمان سپاه شهرستان از عملیات مقتدرانه نیرو‌های هوافضای سپاه قدردانی کردند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران ، تعدادی از مردم شهر ساری پس از انتقام سختی که سپاه پاسدران انقلاب اسلامی بامداد امروز از نظامیان آمریکا گرفت با حضور در جلوی ساختمان سپاه مرکز استان از پرسنل این نیرو با سر دادن شعار‌هایی قدردانی کردند.
مردم در این تجمع که به نشانه قدردانی برگزار شد خود را ادامه دهنده راه شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی اعلام کردند و گفت: همه ایرانیان منتظر انتقام سخت سپاه و نیرو‌های مقاومت از آمریکای تروریست بودند و این اقدام نیرو‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای همه مردم آرامبخش و امیدوار کننده بود.
سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران با حضور در جمع این افراد این اقدام را هدیه ناقابلی به پیشگاه رهبری و مردم اعلام کرد و گفت: سپاه از مردم، با مردم و برای مردم است و اگر قدرتمندانه یک پاسخ از هزاران پاسخ را داد بخاطر پشتوانه مردمی بود.
او با بیان اینکه مردم در این چند روز ثابت کردند با تمام وجود عشق به رهبری و نظام دارند، ابراز امیدواری کرد این مقاومت و ایستادگی در آینده سبب ریشه کنی آمریکا و اذنابش از غرب آسیا شود.