اجرای شبانه سرود “ویژه انتخابات” در میدان ساعت ساری

عکاس (دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

اجرای” ویژه انتخابات” گروه سرود “انتظار”  وابسته به حوزه هنری استان مازندران در میدان ساعت شهر ساری

گروه سرود حوزه هنری مازندران در شب انتخابات، در میدان ساعت ساری به اجرای میدانی و لایو اینستاگرامی تولیدات این مرکز پرداخت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران، شامگاه پنجشنبه 27 خرداد 1400 گروه سرود انتظار وابسته به این مرکز با حضور در میدان ساعت ( از میادین قدیمی شهر ساری) به اجرای چند اثر پرداخت.

گفتنی است در این رویداد که با برنامه ریزی واحد موسیقی و سرود حوزه هنری مازندران انجام شد، گروه انتظار به سرپرستی یوسف یونسی (متشکل از پسران نوجوان) به اجرای سرودهای انتخاب، ایران من، سرباز وطن و سردار شهید حاج قاسم پرداخت که این برنامه همزمان در صفحه اینستاگرام این مرکز بصورت لایو منتشر شد.

مهدی معصومی گرجی رییس حوزه هنری مازندران در حاشیه این کار که با استقبال شهروندان و رهگذران مواجه شد عنوان کرد: این برنامه به دنبال رویکرد هنر برای مردم و باهدف ایجاد شور و نشاط عمومی جهت ترغیب و تشویق اقشار جامعه برای شرکت در انتخابات و تعیین سرنوشت جامعه صورت گرفت.

وی افزود: حوزه هنری مازندران در راستای فعالیت با موضوع انتخابات، علاوه بر این برنامه، به تولید دو فیلم کوتاه، یک موزیک ویدئو، طراحی و انتشار پوستر (جهت استفاده در فضای مجازی و بهره برداری مراکز فرهنگی هنری استان)، نصب بنرهای شهری و ساخت استوری موشن نیز پرداخت.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از دستگاههای فرهنگی و اجرایی همراهی کننده دربرنامه های یاد شده گفت: حوزه هنری مازندران در تولیدات و فعالیت های فوق از همکاری و همراهی مراکزی همچون بنیاد حفظ آثار استان، سازمان فضای مجازی سراج مازندران، شهرداری ساری، دفتر نماینده ولی فقیه در استان، واحد فرهنگی مصلی جمعه ساری ومعاونت فرهنگی سپاه کربلای مازندران بهره برد.

شایان ذکر است که سرودهای برنامه فوق نیز  از تولیدات حوزه هنری مازندران در سال 1399 و 1400 بوده است.