کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ ضمن بازدید از بوستان ولایت بزرگترین مجموعه فرهنگی اجتماعی شمال کشور و نیز سایر جاذبه های گردشگری ساری ، برای شهروندان ساروی به اجرای برنامه پرداختند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری عصر شنبه 22 اردیبشهت ماه کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ با حضور هنرمندان اذربایجانی از بوستان ولایت ساری بزرگترین مجموعه گردشگری شمال کشور بازدید نموده و برای شهروندان ساروی به اجرای برنامه پرداختند.

کاروان گردشگری تبریز 2018 در آمفی تئاتر روباز بوستان ولایت و با حضور پرشور شهروندان و نیز جمعی از مسئولان به اجرای برنامه های متنوع پرداخت.

در این برنامه ضمن برگزاری موسیقی محلی اذری و مازندرانی ، برای اشنایی بیشتر با فرهنگ بومی و محلی اذربایجان بازارچه سوغات و صنایع دستی برپا گردید.

اتوبوس گردشگری با شعار”تبریز پایتخت گردشگری اسلامی ۲۰۱۸” برنامه های متعددی را در مراکز استان ها برگزار کرده است که در سفر به ساری نیز علاوه بر اشنایی با جاذبه های گردشگری،فرهنگی و تاریخی مازندران در جریان روند احداث بوستان ولایت و توسعه عمرانی و زیربنایی ساری قرار گرفتند.

نادر مصطفایی ، سرپرست کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ بیان کرد: این کاروان با شعار ایران فراتر از انتظار و با دعوت از اقوام مختلف میهن اسلامی در ۵ اردیبهشت ماه سال جاری با دستور رئیس جمهور کار خود را اغاز کرد که شهر ساری ایستگاه دوازدهم آن است .

وی افزود : امیدواریم مردم ساری نیز شهرهای استانهای آذربایجان شرقی و غربی را در لیست گردشگری خود قرار دهند تا ما افتخار میزبانی ان ها را داشته باشیم.

مصطفایی بیان کرد: مردم اذربایجان همانند ساروی ها مهمان نواز هستند وما همیشه چشم انتظار قدم های شما هستیم که قدم بر روی چشمان ما بگذارید تا در خدمت شما باشیم.

سرپرست کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ با اشاره به جاذبه های گردشگری ساری ، ادامه داد: زمانی که زیر ساخت های شهری ساری را دیدم افتخار کردم به شهری که دستگاه ها و مسوولان آن با هم تعامل دارند سفر کرده ایم. این امر نشانگر ان است فرهنگ مردم ساری و اقتدار مسوولان این شهر در درجه بالایی قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: در گزارش کاری خودم پس از اتمام کاروان ۲۰۱۸ از شهر ساری که به خود من درس های فرهنگی زیادی اموخت یاد خواهم کرد.

شایان ذکر است بوستان ولایت ساری همزمان با ولادت امام زمان(عج)و با حضور دکتر محمد باقرنوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افتتاح شد.