مسئول بسیج هنرمندان استان مازندران خبر داد؛

اختتامیه مسابقه تولیدات هنری با موضوع «سردار دلها» در مازندران/ ۸ برگزیده تقدیر شدند

«حمیدرضا هراسانی» با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه مسابقه تولیدات هنری با موضوع «سردار دلها» در مازندران گفت: در این مراسم از ۸ برگزیده تقدیر بعمل آمد.

«حمیدرضا هراسانی» مسئول بسیج هنرمندان استان مازندران در گقت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در ساری از برگزاری مراسم اختتامیه مسابقه تولیدات آثار هنری با موضوع «سردار دلها» حاج قاسم سلیمانی در مازندران خبر داد و اظهار داشت: این مراسم امروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور مسئولین استانی در ساری برگزار شد.

وی افزود: فراخوان آثار در یاد و گرامی‌داشت حاج قاسم سلیمانی در رشته‌های پادکست، موشن‌گرافی، فیلم کوتاه داستانی، مستند، کلیپ، سرود و آهنگ و پوستر برگزار شد.

وی از ارسال حدود ۶۰۰ اثر از هنرمندان سراسر استان خبر داد و با بیان اینکه در بخش کلیپ بیش از ۴۰۰ اثر ارسال شد، گفت: ۸ برگزیده این فراخوان امروز با اهدای لوح تقدیر، تندیس هنری حاج قاسم  و جایزه نقدی تقدیر شدند.

هراسانی ادامه داد: در بخش کلیپ «محمد رضایی» از ساری، در بخش پوستر «رقیه زاهدی» از قائمشهر. در بخش پادکست «مهدیه عموزاد» از گلوگاه، در بخش موشن‌گرافی «رضا قاسم‌زاده» از چالوس، در بخش فیلم کوتاه «احسان فقیهان» از ساری، در بخش سرود «حسن محمودزاده» با آهنگ «ما ملت حسینیم» مورد تقدیر قرار گرفتند و در بخش کلیپ «مشکات عصار» شایسته تقدیر شد.

زارع مدیرکل ارشاد مازندران:

استقبال از سردار دل‌ها بزرگ‌ترین هنرآفرینی مردم ایران بود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران توجه هنرمندان به جشنواره سردار سلیمانی را یک افتخار هنری بزرگ عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در حاشیه مراسم جشنواره تولید آثار با موضوع سردار دلها حاج قاسم سلیمانی گفت: هنرمندان متعهد ما به خوبی نشان داده‌اند که در عرصه‌های گوناگون انقلاب ، آثار درخور توجهی خلق کنند و در گستره های استانی، ملی و بین المللی به خوبی پیام رسان انقلاب باشند.

وی با اشاره به تولیدات ارزشمند در این جشنواره، ضمن تقدیر از هنرمندان برگزیده، اظهار امیدواری کرد که استمرار راه شهدای مدافع حرم به ویژه شهید سلیمانی، می‌تواند جهان را متأثر سازد، چرا که هویت سردار دلها، امروز به یک نشان بارز برای میهن عزیزمان در جهان تبدیل شده.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه هنرمندان، فعالان فضای مجازی و اصحاب رسانه در استان توانستند به خوبی هویت و اهداف شهید سلیمانی را تبیین نمایند، گفت: استقبال از سردار دلها بزرگترین هنرآفرینی مردم ایران بود و در کنار آن، حجم تولیدات ارزشمند در این عرصه ، در سطح ملی و فراملی درخشید که از زحمات تک تک این عزیزان قدردانی می‌کنم.